Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC S740 a TomTom

radeon_ce4you (5)|14.1.2009 19:02
Zdravím všechny komu učaroval tento podle mně slušně vybavený telefonek sem s ním spokojený a líbí se mně.
Ale mám problém zkoušel sem několik verzí TomToma 5.25, 6.02, 7.4 a teď nakonec 7.920 ve všech případech to funguje a chová se to stejně po spuštění a zadání trasy mobil totálně zatuhne po cca 30 vteřinách myslel sem že to dělá interní GPS modul pučil sem si teda od kamaráda externí přes bluetooth jenže výsledek byl naprosto stejný po zhruba 30 vteřinách se celý telefon totálně zakosl a nepomůže nic než vyndat baterku.

Neví te někdo co by a nebo jak by se to dalo dát dohromady?
Dík za jakoukoliv informaci
:!:
lelouch (331)|14.1.2009 21:07
Není známo, že by to někomu na Rose chodilo. Buď se to kouše, anebo to neumí poznat interní GPS, nereaguje to na kliknutí softwarových myší.... Seznam důvodů je dlouhý.

Jediný soft, který majitelé s740 doporučují (a pochvalují si) je Sygic McGuider. V jeho seznamu kompatibilních zařízení opravdu s740 figuruje - zde je i nějaká recenze.

Má tu miluou vlastnost, že se dá přehrát na jinou (větší) kartu, sama zabírá 2 GB.
radeon_ce4you (5)|14.1.2009 22:09
dik za informaci juknu na to.
Mně totiž zarazi to že mam klasické PDA s WM 6.0 a tam to chodí jasně má to dotykovou obrazovku a jiné rozdíly, mně spíš mate to že se to rozjede a až po určité době se to kousne a to i z externi GPS, chtěl sem spojit strarý telefon a PDA do jednoho a tudíž využívat navigaci s TomTom sem spokojený. Uvidíme třeba se něco na netu najde budu bádat a určitě dám vědět jestli sem došel k nějakému výsledku
Ještě jednou díky za info
petr16 (1)|21.1.2009 10:31
Ahoj, mam s740 a Tomtom mi taky nefunguje. Ale bez problemu jsem rozjel Garmin (4.x - podverzi si ted presne nevzpominam). Neni na prvni pohled tak uzivatelsky intuitivni jako Tomtom, ale je to jenom o zvyku. A vubec mu nevadi absence dotykoveho displaye.