Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prosim o radu na Rom

Dominiktoreto_ce4you (97)|14.1.2009 08:28
Dobry den,
potreboval bych poradit jakou ROM dat do HTC Touch Pro,koupil jsem ho jelikoz kazdy mluvil jen o tom ze HTC je spolehlive a plne funkcni.
U Samsungu jsem se toho bal,mel jsem radu MDA ale fungovalo to dobre tak na WM5 posledni Mio701A pak jsem sehnal 702 a to uz bylo WM6 a posilal jsem jen na reklamace :-(Takze me vsichni jen HTC.Nakonec ho mam a je to jako Mio702.
Nerad koupim vec co ma WM a pak s tim neco delam ale nemuzu kazdych 6 mesicu kuovat novy tel aby fungoval.
Prosim teda o pomoc jestli nekdo vite o nejake spolehlive ROM. :oops: :sarcastic:

Potrebuji vyuzivat:
Exchange
Windows Live Mail,Messenger
A pripojeni k internetu
iGo 2008

To je vse co bych pozadoval :-)
3D jsem vyhodil aby se to nesekalo tak po 2 hodinach noveho HTC,Instalace tam take zadne jine nemam.
A porad to na neco ceka,vyzvaneni-zvoni jak kdy,prijem hovoru 3 vteriny a jeste mnoho veci ktere nejsou tak dulezite.
Dekuji za pripadne rady.
martin_m_ce4you (200)|14.1.2009 12:12
lantis
proven
romeos

O těchdle třech romkách se tady pořád diskutuje ve vlákně pro ROMky. zpravidla jedou všechny. a všechny by měly splňovat tvé požadavky. pročti si trochu vlákno o romkách, nebo na xda abys věděl neduhy jednotlivých romek. the choice is yours
Dominiktoreto_ce4you (97)|14.1.2009 20:38
Diky to ja jsem cetl,spis jsem myslel ze by nekdo neco mel a mohl by o tom rici je to 100% Jinak to je k nicemu to predelavat :-(
martin_m_ce4you (200)|14.1.2009 22:29
100pro nebude nikdy žádná romka .) stále se zkoušejí nové ovladače atd. a s tím vznikají nové a nové problémy. připojení k netu a igo v lantisu, který používám fungují, ostatní dvě věci nepoužívám a nezkoušel sem. ono já taky sem kdysi tady do diskuze položil stejnou otázku. a taky sem dostal v odpovědi tyto tři rom, první sem zkoušel provena, tam sem měl problémy tak sem flashnul romeos. kde sem měl po pár dnech používání taky problémy. tak sem flashnul lantise a ten jede už dlouho a bez chyb. zanedlouho bude nový lantis (zřejmě final verze) tak ho flashnu, nynější rc2 je hodně chválená! flashnutí a nastavení jakékoli romky ti nezabere víc než hodinku. opravdu jediná rada co je: vyzkoušej všechny a vyber která ti sedne.
Dominiktoreto_ce4you (97)|14.1.2009 22:46
Tak jo dekuji za informace,snad to zvladnu mam jen strach s tim novym kdyz pak budu reklamovat jak tam dostat to origo :-(
Sice jsem cetl jak se to da flachnout a pak vratit ale po prve je to vzdy nejhorsi :-)Podivam se na to co jsi psal.