Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Poraďte jaký program je nej na synchronizaci

Simon_Sez (52)|13.1.2009 14:12
Ahoj, chtěl bych poraďit jaký program je dobrej pro sinchronizaci hádéčka s PC. klasickej device manager mi prostě nejde nainstalovat. takze nejakej hot synch nemam co ma byt v tom programu. proto bych chtěl poradit s tím jaký program mam používat :-) díky
Zdenek Malinsky (9781)|13.1.2009 14:51
A jaký operační systém máš na počítači?
Simon_Sez (52)|13.1.2009 14:53
Windows Vista Bussines
Zdenek Malinsky (9781)|13.1.2009 14:59
Windows Mobile Device Center - lze vybrat různé jazykové varianty. Pozor, zvolit správnou verzi dle Vist - 32 nebo 64 bitovou.

EDIT
Použij poslední verzi z webu Microsoftu, ne tu co máš na CD. Pokud nelze nainstalovat, napiš, jakou to hlásí hlášku.
Simon_Sez (52)|13.1.2009 15:20
Momentálně to kupodivu hlášku už nehlásí žádnou " najednou " ale zase prběhnou nějaké instalační okna, a pak dole na liště v praco běhá ikonka " neznámé zařízení " a když ji rozkliknu tak v nem se píže že " prohledávání předem nakonfigurovaných složek " a to to děla už aspon 15 minut. prostě se to nechce nějak nainstalovat :( momentalne se tato tabulka zavřela, že to zařízení bylo úspěšně nainstalované ale nikde žádný program device manager nemam.

napsalo mi to ze ovladace pro toto zařízení byly nainstalovány : pod tím napsaáno , neznámé zařízení

Pouze windows mobile resources mam v pc
Zdenek Malinsky (9781)|13.1.2009 19:13
Ji na PC jako admin nebo jen jako uživatel? Neinstaluješ to doufám na PC při připojeném PDA?
Simon_Sez (52)|13.1.2009 19:26
Na pc jako admin, a ne mobil připojenej nemám
Pavel Koza (4761)|13.1.2009 22:35
Neodpovedel jste Zdenkovi na otazku. Stahl jste a nainstaloval si ten posledni Windows Mobile Device Center (WMDC)?
Simon_Sez (52)|13.1.2009 22:40
Ano, stáhl jsem poslední verzi ze stránek http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/help/synchronize/device-center.mspx pro visty 32 bit. po instalaci bez pripojeneho pda mi to píše tuto tabulku přiloženou výše
Pavel Koza (4761)|13.1.2009 23:07
OK. Zkuste tohle. Pripoje zarizeni a nechte system zchroupat. Potom jdete (pozor, nemam ceske Visty, tak to mozna neni presny preklad, ale to snad pochopite:) Start - Nastaveni - Ovladaci panel - System - V levem sloupci Spravce zarizeni. Otevre se nove okno, kde hledejte polozku Nezname zarizeni. Mela by byt v uzlu Radice USB (Universal Serial Bus). Pripadne hledejte jine, mel by u ni byt vykricnik, pripadne otaznik (u ikonky). Az ji najdete, kliknete pravym mysitkem na tu polozku a vyberte odinstalovat a potvrdte. Pak zarizeni odpojte a restartujte pocitac. Nakonec zarizeni znovu pripojte.
Simon_Sez (52)|14.1.2009 00:35
tak jsem to nějak vyřešil, po uninstalaci programu windows mobile resources, sem nainstaloval stazeny soubor primo ( resources byly z cd od telefonu ) tak potom se to rozchodilo, asi tam neco se proste hadalo. díky za rady ;-)

Akorad mi to píše že telefon není připojen :( odpojuju připojuju ale pořád že prej není připojen :( nastavení připojení mam taky dobře
Stegho (58)|31.1.2009 14:36
Aky program sa hodi pre XP Procka? Dik za radu.
Zdenek Malinsky (9781)|31.1.2009 15:29
Tady si snad vybereš - co třeba ActiveSync 4.5?
Stegho (58)|1.2.2009 09:52
:) Dik za radu, ten prave mam a snazim sa vyriesit, ako mi nenaloadovat vsetok junk, co mam v Outlooku ale vybrane polozky a iny adresar kontaktov. zatial som pohorel a musel som si prestavit cely Outlook namiesto toho, aby som vedel zvolit nejake detaily synchronizacie.

V kazdom pripade ten prilozeny clanok pomoze, dakujem krasne. Pekny wikend