Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P565 - tipy a triky .-)

vasekg (5)|13.1.2009 14:10
tak jsem se před hodinou stal majitelem P565 Asusu...Protože jsem vyrůstal na Aceru n35 a E-teen 500+, jistě pochopíte, že rozčarování z mizerného výkonu dostoupilo vrcholu a jakmile jsm viděl P565 Asus, neváhal jsem. Rád bych poznamenal, že mě celkem překvapil přístup zastoupení Asus pro ČR, kde mi minulý týden řekli, že toto zařízení v republice neseženu, že oni ještě nemají ani testovací kousek, ať se zeptám v únoru. Den nato mi mailem přišla reklama od Sunnysoftu, že ho v nabídce mají....nechápal jsem a napsal dotazovací mail, přišla mi odpověď, že mají jeden kousek skladem (cz menu, cz manuál, vše připraveno pro českého zákazníka) a jestli ho chci nechat. No a dneska jsem si pro něj dojel .-) Je to kurňa rychlý stroj (aspoň na můj vkus) a tak se chci poptat, kdo z Vás ho již také má - pište své zkušenosti, tipy, triky! No a měl bych první otázku, jestli někdo z majitelů podobných zařízení nevíte, jak při prvním spuštění zabránit instalaci Asus nadstavbových aplikací..chtěl bych totiž vědět, kolik místa v paměti zabírají. Díky Wenda:yes:
tomsoft (2734)|13.1.2009 15:38
to: vasekg
Je pěkné, že se chceš podělit o zkušenosti s novým přístrojem, já když jsem měl nový ten můj, tak jsem na tom byl stejně, takže vím co to je, ale asi každý majitel něčeho podobného.
Ale prosím tě, nejdřív se tady rozhlédni, jestli někde není už podobné téma vytvořeno, třeba jako [color=red]ZDE[/color]
Takže to tady zamykám a směruj své příspěvky, dotazy tam. Navíc je tam člověk, Pitka, který měl již tento přístroj daleko dřiv než mistři ze Sunnysoftu a už ho samozřejmě rozebal :)