Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPAQ 614C - samovolné vytáčení hovorů

svenhassel (75)|13.1.2009 14:10
Dobrý den,

mám v celku kuriózní problém, setkal jste se někdo stím že by Vám telefon začal sám od sebe vytáčet hovor? Já mám normálně telefon daný do nabíječky nebo i volně na stole a někdy se stane že kdž třebas potřebuju napsat sms nebo na něm něco dělat tak ho zapnu a ukáže se mi telefonek že byl zmeškán hovor to samo o sobě je v pořádku, ale když těm lidem zavolám tak mi sdělá že jsem jim třebas před chvilkou volal a že tam nikdo nebyl slyšet, přitom jsem třebas dělal v tu dobu úplně něco jiného. Docela todle nechápu a jestli jste se stím někdy někdo setkal prosil bych o radu. Mám v PDA nainstalován a zakoupen antivirus AIRSCANNER ANTIVIRUS. Prosím o jakékoliv rady děkuji.
Zdenek Malinsky (9781)|13.1.2009 20:44
To se bude těžko dohledávat, jaká aplikace to mohla způsobit.
Doporučuji flashnout poslední=nejnovější dostupnou ROM a následně čistou instalaci. Nebo před tím třeba počkat, zda se ten problém bude ještě opakovat. Takovýhle problém asi půde těžko nasimulovat a tedy i těžce dohledávat viník.
Moje doporučení:
1. Nechat být a čekat, zda se bude problém opakovat
2. Udělat zálohu - HR - obnovu
3. Udělat HR a pak čistou instalaci. Samozřejmě PIM syncnout a ostatní data zazálohovbat/vyexportovat manuálně. Ještě před instalací softů 3. strany možno vyzkoušet na čistém zařízení, zda se problém bude objevovat. Pak postupně instalovat a zkoušet.
4. Flashnout nejnovější ROM. POkud mořno oficiální, nikoli z xda-dev nebo odjinud, protože pokud toto nepomůže a závada bude přetrvávat, zbývá asi poslední možnost reklamace.
Ovšem dle mého názoru to způsobuje nějaká aplikace 3.strany, kterou jsi si do PDA nainstaloval.


PS: Jsou to tvoje peníze, ale antivirus na pda jsou vyhozené peníze. :?
svenhassel (75)|14.1.2009 09:44
1. Zatím se mi problém neopakoval, tak uvidím čím to mohlo bejt.
2. HR reset nepomohl.
3. Antivir jsem nekupoval, ale dostal jsem IPAQ Choice body a dostal jsem je i od kámoše co kupovali pro firmu PDA 614C :D :D tak jsem si udělal na ipaqchoice menší nákup softu .-)