Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung Omnia SGH i900 - Zobrazeni informaci z kalendare

UserN1 (172)|12.1.2009 22:31
Zdravim, patral jsem, ale na nic poradneho nenarazil tak se zkousim optat zde. Dostala se mi do rukou Omnia od znameho, ktery me pozadal o vyreseni problemu, ktery ho dosti stve. Jde o zobrazeni informaci z kalendare na hlavni plose displeje. Jakym zpusobem to resite vy?Existuje jiz nejaky Widget s moznosti zobrazeni informaci z kalendare?Nebo nova verze ROM, ktera widget obsahuje?Nebo to resite vypnutim rozhrani od Samsungu a pouziti jinych programu jako napr SPB Mobile Shell..?Diky za pripadne typy jak to vyresit a jak to mate vy. Ja narazil jen na par odkazu, kde jsem pomoc nenasel.
chipik (10)|13.1.2009 19:00
Já používám today2 obrazovku. Je tam kalendář a i zámek zařízení
Franky52 (186)|13.1.2009 19:48
Widgety okažitě vypnout a displej si upravit podle svého - to je podle mne nejlepší řešení!
UserN1 (172)|13.1.2009 22:23
Diky za reakce, zkusim to asi uhrat jen S2U2 pokud bude chtit zachovat widgety, nebo mu tam pak hodim klasiku plochu jak rikate nebo mobile shell. Ma jeste nekdo nejaky navrh co se mu treba osvedcilo?
space_cowboy (336)|14.1.2009 22:27
Suhlasim s Frankym52. Zaoberat sa s tymi Widgetmi je strata casu. Na jedno popoludnie je to zabavne ale pre bezne pouzitie maju nulovu hodnotu. Cim skor sa nauci tvoj znamy pouzivat "klasicky" windows mobile tym lepsie prenho - omniu nebude mat vecne. Ak mu tam hodis MobileShell, myslim ze o 2 dni si na Widgety ani nespomenie.. :yes:
UserN1 (172)|20.1.2009 19:13
Dopadlo to na Mobile Shell, zatim to vypada, ze je spokojen :) Po chvilce co jsem si s Omnii sam hral jsem se rychle presvedcil, ze widety jsou skutecne spise pro paradu, ale jinak nepouzitelne...jinak diky vsem.
tomimimi (25)|10.2.2009 11:08
Kalendář zobrazíš normálně,vypneš Samsungovou lištu a do nabídky dnes přidáš kalendář,mělo by to být dostačující,zobrazíš 3-4 denní akce v pohodě,pokud nemáš přeplácaný displej.Já tam mám datum,bezdrátové sítě,sms,kalendář,navigaci a Samsung today 1 a je to celkem přehledné.
Tomi
Brco_ce4you (447)|10.2.2009 11:12
Default kalendar od Microsoftu nedokaze zobrazit 3-4 dno dopredu. To co popisujes zvlada napriklad Calendar+. Pokial som teda spravne pochopil tvoju vetu ohladne 3-4 dnovych udalostiach.
tomimimi (25)|12.2.2009 11:47
Myslel jsem 3-4 akce v daném dni,pokud nezbývá žádná,zobrazuje další den v kterém je záznam.
TC_ce4you (20)|23.6.2009 13:19
Jak se chova SPB MS v Omnii? Zvlada to displej? Pry je "nestandartni"... Diky