Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Po hard resetu zmizela čeština

P.R.O.CH.Y._ce4you (3)|11.1.2009 14:45
Již několikrát jsem dělal hard reset na svém diamondu a nikdy nebyl problém, po včerejším hardu se ale vyskytl menší problém a to, že mi zmizela čeština... mám oficiílní českou verzi s romkou 1.93, hard reset probehne uplne v pohode, ale kdyz se ma ukazat nabidka s volbou jazyka tak se nic nedeje a nabehne mi kalsika pozadavek na pin. Ani pote neni v programech ani nastavenich nikde "soubor" s prekladem kde se dalo nastavit spusta věcí... zkoušel jsem tedy hard reset znova, ale bohužel stejný výsledek...

Nesetkal jste se s tím již někdo? Nějaké nápady ? Díky všem...
Adow (1267)|11.1.2009 16:03
Ten cab na lokalizaci najdeš v adresáři windows - teď nevím název, ale když si dáš seřadit soubory dle velikosti, tak ten cab bude asi ten největší soubor :).
P.R.O.CH.Y._ce4you (3)|11.1.2009 18:54
Jako největší soubor v tomto adresáři je opera 9, ta instalace cestiny tam proste vubec neni... Absolutne to nechapu jak se to mohlo stat...
Soukynek (63)|11.1.2009 20:31
zkusil bych ještě jednou HR , myslím, že když jsem měl kdysi oficial rom, tak sem tam ještě češtinu potvrzoval ,tak za zkoušku nic nedáš?!
P.R.O.CH.Y._ce4you (3)|11.1.2009 22:30
Jo vím přesně kdy se ta čeština musí potvrdit, ale proste to tam neni :-( uz jsem zkousel hard reset asi 5x... proste bez vysledku... mam na to nervy...
Soukynek (63)|11.1.2009 22:50
tak si ju tady stáhni - od sunnysoftu - je stejná...
vladoq6 (1)|14.1.2009 20:05
To P.R.O.CH.Y.
Inštalačku jazykov by si mal nájsť v Internal Storage - Lokalizácia. Aj po HR by mala Internal Storage zostať nezmenená...