Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Fring

milos797 (259)|11.1.2009 14:18
Čítal som tu v článkoch o programe Fring a skúsil som si to nahodiť. Dal som si tú verziu pre Xperiu a v pohode spustím. Len by som potreboval poradiŤ:
Ono ten program nepočíta s tým, že mám smerové ovládače? Príde mi to take akoby tomu niečo chýbalo...
Neviete či sa tam dá nastaviŤ aby mi nevypinalo zariadenie keď mám ten program pustený?
Ako to je napríklad s kontaktami. Prišlo mi to take nedorobené, lebo som si nahodil prihlasovacie na ICQ,SKYPE, MSN, Gmail, Facebook a ukázal o mi len kontakty z ICQ a po pár reštartoch konečne aj skype kontakty. To má tak fungovať?
Nepoznáte aj nejakú dobru alternatívu k tomuto? Teda potrebujem hlavne ICQ a Skype mať v jednom.
Ď
opicka_ce4you (149)|12.1.2009 00:21
Fring je dobrej na iPhonu na WM se mi ani trošku nelíbí. Pro ICQ používám výborný program - Smaper a skype moc nevyužívám na ppc. Dříve jsem používal Skype 2.2
milos797 (259)|12.1.2009 08:56
Ja používam QIP a Skype má samozrejme vlastný program veľm dobre pravený. Len je pre mňa bohovo zdĺhavé prpínať medzi programami. Práve preto ma to zaujíma - potrebujem rozumne all in on. Nemusí to podporovať skype hovory ani iné blbosti, dosť podstatná je spotreba dát... Al hlavne nech nemusím prepínať. Máte niečo?
Bobanovicz (511)|12.1.2009 10:16
Můžeš vyzkoušet ještě Nimbuzz, ale mě moc nenadchl.
UserN1 (172)|12.1.2009 10:19
Doporucuji Pigeon ICQ. Pekny,pripraven na ovladani prstem. Mozno dohrat animovate smajliky z QIPu atd...Na skype pouzivam skype :)
opicka_ce4you (149)|12.1.2009 10:23
QIP jsem používal někdy před rokem a pokud se rapidně nezlepšil tak mě teda moc nebere ..
milos797 (259)|12.1.2009 19:02
Bobanovicz dikes, idem to vyskúšať, snaď to bude aspoň viac user frendly ako hento. Inak aj ostatným díkes, ale ja som tu nechcel riešiť osobitné programy - to som uŽ 2x napísal. Už ste niekedy skúšali naraz komunikovať s viacerými ľuďmi cez Skype a zároveň ICQ - to je na nič.
milos797 (259)|12.1.2009 20:17
Tak to funguje celkom dobre, mal som len problém, že sa mi to na začiatku bilo so skypom - vôbec som nemal možnosť "skype" v zozname. Po odinstalovani a vymazani komplet suborov to ide. Len je to trochu trhave, co uz.
Ď
milos797 (259)|13.1.2009 00:10
No tak pripájam aj krátke video s programom, ako asi vyzerá. Je tam nejaký problém s posledným riadkom - je celý čierny. Inak program z Času na čas spadne, trošku niekedy blázni, najmä pri nastaveniach. Mal som na desktope pustené ICQ aj Skype aj MSN tak mi to pri štarte trochu zahaprovalo, ale funguje.

[youtube]http://www.youtube.com/v/xwcMBNfMA7A[/youtube]