Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iGO8 na HTC TouchHD nejede!!!

JKL_KOLDA (31)|8.1.2009 18:24
Ahoj,
prosím všechny dobré duše o pomoc! Koupil jsem si Touch HD (česká verze) a nainstaloval iGO8 a co se nestalo... Nestalo se nic. A tak jsem pohledal na XDA-DEVELOPERS a našel tenhle návod: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=442122

Po mnoha, mnoha marných pokusech jsem to vzdal...

Máte s tím někdo zkušenost? Kápnul jste někdo na to?
Pokud ano, uvítal bych já a možná i někdo jiný Vaše SYS.TXT, případně jiné fígle, jak to vyřešit.

Bylo by ještě super, kdybyste mi přesně uvedli, co máte v SYS.TXT a jaká je cesta k Vašim souborům na SD kartě. ;) Snad toho nechci moc. :))

Díky
tomsoft (2734)|8.1.2009 18:44
to: JKL_KOLDA
A četl jsi diskuzi i zde v sekci HTC?
A co konkrétně Ti nejde. Píšeš že se nestalo nic... že nic nejede, ale co je to nic nejede. Jak probíhala instalace? Z čeho jsi instaloval? Zakoupil jsi přístro včetně navigace?
Něco konkrétního by jsi nenasal?
Co třeba takhle
[color=blue][folders]
app="%SDCARD%/iGO8"

[sound]
ding=0

[route]
correctness=90

[device]
sdcard_dsk_num=7

[interface]
skin="ui_igo8"
resolution_dir="800_480"
maxzoom2d=6000000
show_exit=1
screen_x=800
screen_y=480
vga=1

[rawdisplay]
highres=0
screen_x=800
screen_y=480
class="landscape"
driver="GDI" [/color]

nebo jednodužší varianta, která bude 100% fungovat, pokud je v DATA.ZIPu příslušný adresář resp. oba (480_800 a 800_480)

[color=red][folders]
app="SD KARTA/iGO8"

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1

[rawdisplay]
highres=0 ;zde je možno ovlivnit
vga=0 ;zde je možno ovlivnit
wide=0 ;zde je možno ovlivnit
driver="GDI"

[sound]
queue_length=200

[map]
2dheadup=1

[debug]
skip_eula=1

[msdn]
enabled=0[/color]
JKL_KOLDA (31)|8.1.2009 19:33
díky za pomoc... :)
instalace proběhla takto: z umístění STORAGE CARD\iGo\2577 jsem pustil autorun. Dojel až do konce, ale nepsal nic o úspěšnosti nebo tak něco. To, že to nejede znamená, po tapnutní na zástupce se nestane nic. Žádné iGO, žádná hláška.

V tom data.zip jsem bohužel žádný 480_800 a 800_480 soubory nenašel... a v tom threadu tady na fóru akorát všichni píšou, jak to v tom archivu mají... tak to nechápu, já si iGO koupil normálně legálně - už asi před čtvrt rokem, ještě, když jsem neměl Touch HD... Jsem z toho jelen.

Myslím, že by pomohlo je tam asi nahrát a pak poupravit sys.txt, jak je napsáno výše. Kde je splaším, to zatím nevím...



AAA! Už jsem to našel na https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=31390&fi=310#post-307391
tomsoft (2734)|8.1.2009 20:18
Po instalaci a správném ukončení auto instalace se musí IGO samo spustit. Pokud ne a není ani žádné chybové nebo jiné hlášení, je něco špatně.
Po nainstalování je vytvořena složka v Program Files\Igo8 a tam je igo8.exe, zkus spouštět tento exe soubor.

Po registraci na serverech NavNgo je k dispozici ContenManager, který slouží k aktualizaci samotného programu, map atd...
To, že nemáš v Data.zipu složku 480_800 je špatně, není to však neřešitelné, ale v dnešní době už je, vidím, že jsi našel. Avšak doporučuji použít legální aktualizaci.
V každém případě každou změnu nebo výměnu Data.Zip a Branding.Zip si vždy zálohuj ten původní.