Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Výpis telefonních hovorů HTC TOUCH CRIUSE

jan.max (2)|8.1.2009 11:02
Všechny srdečně zdravím....
vyskytl se mi problém se společností O2....má otázka zní....lze v telefonu nastavit počet dní, po které si má přístroj pamatovat historii volání?!?!

Problém je v tom, že se mi ukládá vždy 30 dní a ne každý měsíc se mi chce dělat export dat. Používám program Call Usage a jsem nadmíru spokojen. Protože mi ale faktura přijde vždy o něco dní později, nejsem schopen si zkontrolovat provolané minuty s realitou. Esi mi někdo porozuměl a ví jak na to, nebo si je jist, že to nejde, prosím o reakci...děkuji mnohokrát.

Hlouch Jan
www.valball.wz.cz
Zdenek Malinsky (9781)|8.1.2009 22:21
Možná by bylo řešením nechat si posílat výpis hovorů. Nevím, jak u O2, ale u T-Mo, pokud máš inkaso, je to jen za 1 Kč. Další možností by mohlo být použití / vyzkoušení PhoneAlarm.
jan.max (2)|9.1.2009 07:05
Phone Alarm určitě vyzkouším, od pohledu vypadá hodně podobně jako ten můj Call Usage...doufám jen, že si bude pamatovat data i zpětně, protože ten softík co mám já, je skvělej, umí počítat s minutovými, půlminotvými i vteřinovými tarify, ale počítá jen s daty, která má telefon v sobě uložené. Je jedno kolik je tam volání, ale pamatuje si jen 31 dní....tzn. když si udělám kontrolu výpisu k 1.v měsíci, tak ho uvidím celej, když třeba k 6. tak ho uvidím od 5. esi mi teda rozumíš :-)

jinak výpis od O2 stojí 95 korun, takže na to jim kašlu...napíšu jim reklamaci a výpis ať si strčí za klobouk....díky za reakci...

Phone Alarm jsem zkusil, ale neřeší můj problém....jednak mi vadí, že funguje jako plugin do today obrazovky a jednak jsem tam nenašel provádění výpisů volání, ale to je fuk....asi mi nezbyde nic jiného, než vždy na konci měsíci provést preventivně výpis volání a vyexportovat do *.csv