Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

první zkušenosti

edmund (8)|7.1.2009 23:23
Ahoj, tak jsem také čerstvým majitelem tohoto přístroje. Mám v něm originální ROM z 22.8.2008 V6.7.0 CSY_CS00.
Chvíli mi trvalo se prokousat touto diskusí, ale přesto jsem nenašel odpovědi na své otázky.

1. Podle přírůčky by měl být v telefonu program Asus Launcher, ale já ho nikde nenašel. Je možné, že ve verzi WM 6.1 není? V diskusi jsem zahlédl, že není v neoriginální rom.
2. nepodařilo se mi spojit telefon s PC přes ActiveSync. Nainstaloval jsem ActiveSync do PC, restatroval, připojil přes USB mobil, ale počítač mobil "nevidí". Je potřeba ještě někde něco pozapínat? V návodu k telefonu se nic nepíše, prý by se to mělo spojit samo hned. Všiml jsem si, že ihned poté, co připojím telefon se mi změní nastavení IP v počítači, PC nemá žádnou IP a píše něco o tom, že ji nedostalo z DHCP serveru. Přitom mi ale na PC internet normálně funguje.
3. Je nějak možné pomocí stand. nástrojů třídim kontakty do skupin a přiřadit každé skupině jiné vyzvánění? Nebo je na to potřeba nějaký jiný sw?

Zdraví Edmund
tomsoft (2734)|7.1.2009 23:32
[h]Opravdu výstižný název diskuze - vlákna[/h]... mimochodem, majitelem čeho (jakého toho přístroje) jsi se stal?

Z Tvého profilu jsem zjistil, že snad ASUS P750 je Tvým novým PDA zařízením. Obecná diskuze k tomuto přístroji tady už ale je [color=red]ZDE[/color]
Prosím piš tam, děkuji
P.S.
V případě dotazu, mi klidně napiš SZ (soukromou zprávu).