Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: první zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Ahoj, tak jsem také čerstvým majitelem tohoto přístroje. Mám v něm originální ROM z 22.8.2008 V6.7.0 CSY_CS00.
    Chvíli mi trvalo se prokousat touto diskusí, ale přesto jsem nenašel odpovědi na své otázky.

1. Podle přírůčky by měl být v telefonu program Asus Launcher, ale já ho nikde nenašel. Je možné, že ve verzi WM 6.1 není? V diskusi jsem zahlédl, že není v neoriginální rom.
    2. nepodařilo se mi spojit telefon s PC přes ActiveSync. Nainstaloval jsem ActiveSync do PC, restatroval, připojil přes USB mobil, ale počítač mobil "nevidí". Je potřeba ještě někde něco pozapínat? V návodu k telefonu se nic nepíše, prý by se to mělo spojit samo hned. Všiml jsem si, že ihned poté, co připojím telefon se mi změní nastavení IP v počítači, PC nemá žádnou IP a píše něco o tom, že ji nedostalo z DHCP serveru. Přitom mi ale na PC internet normálně funguje.
    3. Je nějak možné pomocí stand. nástrojů třídim kontakty do skupin a přiřadit každé skupině jiné vyzvánění? Nebo je na to potřeba nějaký jiný sw?

Zdraví Edmund

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

[h]Opravdu výstižný název diskuze - vlákna[/h]... mimochodem, majitelem čeho (jakého toho přístroje) jsi se stal?

Z Tvého profilu jsem zjistil, že snad ASUS P750 je Tvým novým PDA zařízením. Obecná diskuze k tomuto přístroji tady už ale je ZDE
    Prosím piš tam, děkuji
    P.S.
    V případě dotazu, mi klidně napiš SZ (soukromou zprávu).

Podobná témata

1. Reakcí: 509
    Poslední příspěvek: 07-01-2013, 17:57
  2. Reakcí: 161
    Poslední příspěvek: 30-08-2008, 13:15
  3. Nové HP iPAQ 614c a 914c - první foto, první info
    Od Zdenek Malinsky v sekci HP & Compaq
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-09-2007, 16:15
  4. První "dlouhodobější" zkušenosti s HTC Artemis
    Od PavelR. v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5