Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vlastní vyzvánění do budíku , nejde

Simon_Sez (52)|7.1.2009 17:21
Ahoj, četl jsem různě na fórech že pro vlastní song do vestavěného buďíku stačí převést mp3 soubor do Wav a nakopírovat ho do windows. Vše jsem udělal, můj song se opravdu v budíku ukázal ale když jsem na nej kliknul tak jako to píplo že " nene " a song to neoznačilo a nedalo ho jako hlavní. Zkoušel jsem to už přes 2 převaděče ale pořád to stejný, soubor to jen ukáže v nabídce ale nemohu ho vybrat.Chci si na buzení dát prostě svůj song a ne ty hloupy co tam jsou ;-) Nevíte někdo jak na to???? :-)

Ps: neodpovídejte prosím stylem " dej si g-alarm :-) ten nechci, jde mi jen o to jak dostat muziku do vestavěného budíku ;-)

Díky :D
UserN1 (172)|7.1.2009 17:28
Sice nevim proc nechces G-alarm pac nema chybu,ale chapu proti gustu ... :) jinak WM budik umi jako vyzvaneni i mp3,takze by nemelo byt potreba neco prevadet...zalezi ale na umisteni souboru aby jej WM videl...jinak wav samo take umi,je ale mozne ze pri prevodu delas nejakou chybu a to se takto na dalku tezko radi...
Simon_Sez (52)|7.1.2009 18:00
[quote=UserN1]Sice nevim proc nechces G-alarm pac nema chybu,ale chapu proti gustu ... :) jinak WM budik umi jako vyzvaneni i mp3,takze by nemelo byt potreba neco prevadet...zalezi ale na umisteni souboru aby jej WM videl...jinak wav samo take umi,je ale mozne ze pri prevodu delas nejakou chybu a to se takto na dalku tezko radi...[/quote]

:-) a nevíš kde přesně bych ten soubor měl umístit?
UserN1 (172)|7.1.2009 20:06
V telefonu do:slozky Windows nebo do My Documents\My Ringtones
Na pametove karte do: Storage Card\My Documents nebo Storage Card\My Documents\My Ringtones funguje oboji...
Simon_Sez (52)|7.1.2009 20:51
[quote=UserN1]V telefonu do:slozky Windows nebo do My Documents\My Ringtones
Na pametove karte do: Storage Card\My Documents nebo Storage Card\My Documents\My Ringtones funguje oboji...[/quote]

Tak soubor MP3 mi to budík nevidí nikde :-) jen ve formátu WAV. a zkousel sem to dat vsude kde si psal
UserN1 (172)|7.1.2009 22:03
zvlastni a kde to nastavujes?Hrajes si jen s tim origo WM budikem nebo..?
Simon_Sez (52)|7.1.2009 22:05
[quote=UserN1]zvlastni a kde to nastavujes?Hrajes si jen s tim origo WM budikem nebo..?[/quote]

Jen s tím, origo WM budíkem :-) na budík to MP3 soubor neukazuje , Wav ano. Mp3 jde jen na vyzvánění na budík tedy asi ne:( což je divné
UserN1 (172)|7.1.2009 22:45
je to divne...ja jsem mp3 na budik normalne pouzival...uz si moc nepamatuji...kde to zvoneni nastavujes?
Simon_Sez (52)|7.1.2009 22:48
[quote=UserN1]je to divne...ja jsem mp3 na budik normalne pouzival...uz si moc nepamatuji...kde to zvoneni nastavujes?[/quote]

Normálně kliknu na hodiny na ploše a tam kliknu na budík obrázek a tam si vybírám zvuky pro buzení
mpis (120)|8.1.2009 08:17
mám dojem, že nestačí jen nakopírovat do příslušných adresářů, ale musí se pak udělat SW reset a teprve pak jsou nově přidané soubory vidět
JecminekMaselnik (464)|8.1.2009 08:25
a nemáš ten wav nějak kódovaný? Přehraje Ti ho normálně windows media player v zařízení?
Simon_Sez (52)|8.1.2009 08:48
nevím o tom že by byl nějak kódovaný ale wmp ho nepřehraje :-)
Šubi (26)|1.7.2009 11:34
Tak jsem se s tím taky chvíli trápil a je to dost ubohý :?
Musí se splnit tyto podmínky:
- typ souboru "waw"
- velikost souboru pokud možno malá, 3MB mi fungovaly, 20MB už ne (to se ozve to pípnutí)
- nahrát přímo do adresáře "My Device\Windows"

Pro převod z mp3 do wav jsem použil "MP3 To Wave Maker Plus" v.2.8
Reset se dělat nemusí, pouze ukončit a znovu spustit nastavení budíku.

Nakonec jsem šáhnul stejně po aplikaci Spb Time, protože s WM budíkem udělat zesilující hlasitost buzení bez úpravy samotného wav souboru nejde a já sem byl zvyklej ze starýho telefonu, že mě budili Beatles a pěkně pozvolna to rozjížděli :D
I když teď to pokouším a koukám, že to taky tak jak chci nejde :(( Umí to taky jenom krátký soubory a přidá to na hlasitosti až vždy po jeho celém přehrání :no:

Vyzkoušel jsem i Klaxon, ale ten neumí plynulé najíždění hlasitosti a neintegruje se ani trochu do SPB Mobile Shell

Tak asi nejlepší je pro mě G-Alarm, protože umí všechno co chci, ale pouze v nové (už ne free) verzi. Umí mp3, plynulé najíždění hlasitosti, dá se nastavit aby mi nevypnul displej a alespoň trochu se mi integruje do SPB Mobile Shell (zobrazuje se čas buzení)