Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Sekanie zvuku pri prehravani mp3

mqueen (3)|7.1.2009 10:07
Pri prehravani hudby mp3 a wma subory v prehravacoch core player a windows media player dochadza k malemu sekaniu a trhaniu hudby v nepravidelnych
intervaloch. Mozete mi poradit ako je uvedeny problem mozne odstranit?
Dakujem

locomachine (51)|8.1.2009 10:05
Nezaškrtl jsi náhodou v nastavení CorePlayeru v asociace souborů vybrat vše? Jestli jo tak dej odznačit vše a snad to pomůže.
tommom (78)|10.1.2009 10:16
Dělá to i v přehrávači v TF3D?? Takový ty seknutí nebo přerušení, který jsou tak zhruba jednou za 4min jsou bohužel běžný, co jsem zjišťoval tak se s tím potýká snad každej Diamond:( Já sem zkoušel všechny možný nastavení, ruzné druhy ROM a bylo to dycky stejný...

btw: teď používám CorePlayer a taky se to občas přeruší
langosh_ce4you (40)|12.1.2009 09:53
Každá ROMka to dle mého nedělá, minimálně ne v takovém rozsahu. Hodně též prý závisí na samotné mp3 (komprimace, vbr/cbr atd. ;-) ). Já se s tím u své Romky setkávám naprosto minimálně, řekl bych spíše výjimečně...
Roman:cool:

edit: více xda developers -Sound lag when listening to music
tommom (78)|12.1.2009 13:20
Pravda u různých ROM je to víc nebo míň - třeba u "Dia Duit" to bylo opravdu jenom vyjímečně....no ale bylo...a pravda na typu souboru taky záleží..
Já osobně jsem nezkoušel vyšší ROM než 1.97xx, takže nevím jak je to u nový 2.00xx a dále - máte s tím někdo nějakou zkušenost??
V tuhle chvíli používám standardní 1.93.401 a přehrávání se seká docela dost a pravidelně (a ještě navíc je dost pomalá) - od tý doby co se mi můj Diamond vrátil z reklamace tak jsem ROM neměnil, ale myslím, že už je teda na čase...mám akorát trochu obavy z chyby, kvůli který byl na reklamaci, páč nevím, co to způsobilo, takže nechci moc riskovat:sarcastic:
V každym případě první, co jsem po opravě provedl bylo opět HardSPL od Olinex a vše funguje bez problémů...takže doufám, že jiná ROM by taky neměla nic špatnýho způsobit:?:
mqueen (3)|13.1.2009 10:42
tak problem sa mi podarilo odstranit v pc som si skonvertoval vo wmp 11 original cd na mp3 a potom cez activ sync nahral do diamondu
sekanie prestalo, pri wma subooroch to nadalej seka pri mp3 nie
tommom (78)|14.1.2009 22:01
Mam tomu rozumět tak, že to v podstatě způsobuje rozdíl v přenosu mezi "mass storage device" a "active sync"?? :bulb: No nevim...v každym případě teď sem zkusil tři různý ROM a je to tam pořád..možná trochu v jinejch frekvencích ale je...

edit: sekne se pokaždý, když se přehlašuje např. z 3G na GPRS a obráceně atd..
langosh_ce4you (40)|24.4.2009 12:14
Hotfix resolving skipping during audio playback ...
Roman
kwaso12 (98)|25.4.2009 11:18
mam otazku..skusal niekto ten HotFix na to sekanie zvuku? ja som skusal stiahnut kazdu z lokacii ktore su na HTC strankach uvedene: EUROPE, EUROPE2, US aj ASIA no vzdy mi napise ze je to nespravna verzia..ze hotfix nie je kompatibilny s mojim zariadenim.. nevie niekto poradit co stym?? Dakujem..
looopo (15)|25.4.2009 11:48
vyskusaj .cab verziu z xda.developers :
LINK ,posledny post na stranke, subor "HTC Audio Hotfix.cab"
u mna funguje na 100% :)
kwaso12 (98)|25.4.2009 13:04
Dakujem stiahnute nainstalovane a uz len skusat ci to aj funguje.. :-) ale myslim ze konecne by sa dali pocuvat mp3 aj bez toho sekania:-)
cabax (2)|24.3.2010 15:46
zdravim, rovnaky problem som mal so svojim HTC touch pro2 a skusal som vsemozne prehravace a fixy, nic nepomohlo. A nakoniec som uplne nahodou stiahol S2P player a vuala, po sekani ani stopy :-) link