Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP IPAQ 614c - Program na automatické odpojení GPRS, EDGE

svenhassel (75)|6.1.2009 23:29
Dobrý den,

potřebuji poradit nevíte o softíku ať již placeném či freeware, který by uměl po uzavření prohlížeče popřípadě QIP či například QUICK GPS Tweaku vypnout internet? Děkuji za info.

Popis zařízení.:

Orig.romka WM 6.0
OS-1.01.04
FW-01.88

Model.: FB136AA#ABB
Typ.: 614C
Pavel Koza (4761)|7.1.2009 00:29
Program Advanced Config ma v možnostech Menu - More Settings - Connections volbu odpojení po určité době nečinnosti. Není to 100% to, co potřebujete, ale mohlo by to pomoci. Případně umí nastavit zobtazení tlačítka Odpojit v bublině po tapnutí na ikonku GPRS/EDGE nahoře v liště pro manuální odpojení.
svenhassel (75)|7.1.2009 00:56
Prográmek zkusím, ovšem bublinku již mám vyvolanou utilitkou 614C Utils. Zkusím a uvidím co to udělá .-)
svenhassel (75)|7.1.2009 12:55
Softík mi problém neřeší, problém je že to začne odpojovat internet i když jsem na něm já a něco na něm dělá, kdyby to šlo nějak nadefinovat že buď to odpojí internet po nečinnosti by bylo asi nejlepší a nebo dá se nějak třebas přímo pro jedno pda vyloženě nadefinovat jeden typ připojení přes který by se připojoval dám příklad QUICK GPS a kde bych mohl pro tenhle softík nadefinovat aby třebas po 3 minutách odpojil internet? Jestli si rozumíme :D
Pavel Koza (4761)|7.1.2009 13:03
Aha, tak to zpět. Já se domníval, že se to odpojí po té určité době až ve chvíli, kdy nebude spojení aktivní...
svenhassel (75)|7.1.2009 14:52
Nene to ne, takhle to bohužel nefunguje, taky by se mi to líbylo, ale není to tak :// Tady když nastavím 45 sekund tak prostě po 45 sekundách se to odpojí na tvrdku. Což je bohužel sice dobré kdybych EDGE používal na QUICK GPS pouze ale já ho používám vlastně na vše, tudíž promě je důležité aby mi služba běžela, todle jsem chtěl v podstatě jen proto abych mohl mít QUICK GPS na automatic a aby se to pak vždy samo odpojilo od netu abych to nemusel hlídat.