Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zobrazování upomínek, sms, budíku ....

Václav_V (3)|5.1.2009 12:30
Zdravím, mám problém se zobrazováním upomínek v kalendáři, sms, budíku .... Upozornění je zobrazováno pouze ve stavové liště příslušnou ikonkou, ale na hlavní obrazovce se nic nezobrazí. K zobrazení dojde až po kliknutí na příslušnou ikonku ve stavové liště. Neřešil někdo z Vás tento problém?

Předem děkuji za reakce. V.V.
schnitzel (3)|14.1.2009 07:32
Tak tohle by mně taky zajímalo. Najednou se mi taky nezobrazují upomínky - ale na položky v kalendáři. SMS, Budík, všechno v pohodě, ale na schůzku z kalendáře mně to neupozorní, ani zvukem, vibrací, ani žádnou ikonou nebo oznámením, prostě to tu událost přejde jako by nebyla. Neinstaloval jsem nic nového, ani jsem nic nepřenastavoval, prostě to najednou nejde.
MartanJ (3)|14.1.2009 09:56
Musíte jít do "nastavení", "zvuk", "upřesnit", pak záložka "upozornění". Pak jako událost zvolit např. Nová textová zpráva a zaškrtnout políčko "zobrazit na displeji". To samé pak např. u "upozornění"

To políčko "zobrazit na displeji" seobčas z neznámých důpvodů samovolně odškrtává
mrmcz (16)|14.1.2009 14:31
jo super, taky mi to udelalo a toto me nenapadlo, tak jsem stahl g-alarm, a ten je taky super, da se treba budik zastavit zatrepanim diamondem apod. navic je i v cestine
Kvako_ce4you (59)|16.1.2009 22:28
Zdravím ja mám tiež otázku.Chcel by som sa spýtať či mi vie neikto poradiť ako spraviť aby mi na Touch Flo 3d na domácej stránke ukazovala aj zajtrajšie udalosti.Dakujem.