Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: WM 6.1 CZ PRO TREO750 portla z kaisera by Veisen

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Všechny aplikace mě jdou. Na úvodní obrazovce mám i položku s operátorem. Tady mrkni na screen: http://photo.uloziste.com/?fotka=2a15c65f13bef3bc.jpg&d=fd8201a2f0eac034&siz e=3
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Promiň, to je ale HTC Home, ja měl na mysli ten řádek od Palmu, pomocí kterého můžeš rychle vyhledávat v kontaktech, taky tam chybělo Palmovské menu na pravé klávese a pokud vím, tak vypínat treo v tomhle stavu jde jen úpravou registu, je tak? To u sebe na stránkách od upgradu nezmiňuješ. Co ta klávesnice? Vyřešil jsi podsvícení? Pokud bys tu ROM upravil, klidně jí znovu testnu.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Ano je to HTC home, protože v ty ROM nahrazuje ten palmovskej vzhled včetně řádku na vyhledávání a i palmovský menu na pravým softkey je nahrazeno. To že je tohle všechno "palmovský" odstraněno mě právě vyhovuje. Můžu si vzhled i klávesy nastavit sám. Jinak telefon lze vypnout normálně pomocí Comm Manageru interního, který je již v ROM nebo nějakého externího doinstalovaného. Podsvícení klávesnice je zatím jedinej problém, který jsem nevyřešil

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Nemyslim vypnout mdul telefonu ale zhasnout displej a v postate ho uspat. To se dela zmacknutim cerveneho tlacitka.Jak to udelas ty?Me to bez toho pluginu na today nefunguje.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Vypínání displeje dělám pomocí aplikace psshutxp (http://www.sendspace.com/file/n9riha)

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Tak už je vyřešen i problém s podsvícením klávesnice: http://palmtreo750.wordpress.com/

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Tak to ještě jednou testuju.Nedá se nějak v registrech nastavit, aby treo zhasinalo opět červeným tlačítkem? Ten program psShutXP není moc dobrý a trvá to dlouho než proklikáš k vypnutí,navíc je vedle soft reset,atd...jo a po nainstalování a kliknutí na ikonu AudioManager mi hodí chybu.Copak tobě ne?

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Tenhle HTC Audio Manager: http://www.sendspace.com/file/hghhuo
    mě funguje bez problémů.
    Kvůli vypínání červeným tlačítkem zapátrám v registrech, ale psshutxp si můžeš klidně dát jako ikonu na obrazovku Dnes a je pak lehce přístupná.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Ikonu na today dám dole do řádku, jestli to myslíš, ale abys treo vypnul musíš: kliknout na ikonu a pak ještě na vypnutí, prostě nepraktické, vypnutí jedním tlačítkem, který navíc mám k tomu určený je výrazně rychlejší. Jinak pokud AudioManager doinstaluju, bude fungovat, myslel jsem ten co je v ROM. Napíše že zástupce nenašel.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. WM6.1 Professional CZ pro HTC Tornado bz Veisen
    Od veisen_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 09-03-2012, 18:19
  2. [8.10.2009] PROPHET wm6.5 23064/23064 manila2d ii, lite BY VEISEN
    Od veisen_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2009, 18:24
  3. Oživení Kaisera