Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hlasové vytáčanie a ovládanie.

Pítr_ce4you (15)|4.1.2009 19:07
Ahojte,
mám prosbu o radu. Nainštaloval som do Omnie Microsoft_Voice_Command_1.6. pre hlasové vytáčanie. Tlačítko na spustenie je namapované, ale neviem to ďalej rozchodiť. Vie niekto poradiť ? A súčasne aj ohľadom hlasového ovládania Omnie ? Ďakujem a všetko dobré do nového roka ;)
Nesli (409)|5.1.2009 00:33
Ahoj:)

No, s tímto programem jsem kdysi také experimentoval, je to velice zajímavá věc/hračka program;) Jediná škoda je, že je pouze, alespoň co vím, určen pro anglický jazyk.

Pokud máš namapované tlačítko, zmáčkneš ho a pak ovládáš žařízení hlasovými příkazy, jejich seznam najdeš na stránkách microsoftu v sekci tohoto software..

PS Pokud si to dobře pamatuji, po zmáčknutí řekni HELP a voice command ti řekne nějaké základní příkazy co podporuje;)
miriam712 (1)|20.2.2009 21:03
mne po nainstalovani voice commandera zostal zablokovany mobil, tak že som sa nemohla dostat do nastaveni a voice mi vôbec neslo. musela som to odinstalovat a telefon mi opat funguje. poradite mi nejaky link odkial sa da stiahnut funkcny voice?
Franky52 (186)|20.2.2009 22:10
Zkoušel jsem také tento program, pak jsem naistaloval Voice 2Go a ten maká parádně. Fungují i makra, takže na jeden povel v češtině mi to například vyhledá spojení, atd, bez problémů je i hlasové vytáčení atd.
Ferry_ce4you (21)|21.2.2009 17:20
Pokus o češtinu do Voice 2Go ,nahrát a zvolit němčinu.Upravit na german.lng.
Pítr_ce4you (15)|28.2.2009 18:57
Ahojte, tak ďakujem vše. Fungujetkým za odpovedi. Nebol som dlhšie na fóre. Asi som si neaktivoval upozornenie na príspevok do mailu. Takže fajn, vyskúšam. A ešte mám dotaz, na ktorý som zatiaľ nedostal odpoveď, tam so som upozornenie mailom mal. Ide o hlasové povely v navigácii Route66. Nastavené máme myslím dobre. Uvítam každú pomoc. Vďaka a peknú nedeľu.:yes:
Pítr_ce4you (15)|23.4.2009 16:09
Ahojte,
opat po dlhsom case :).
Ten program Voice Command naozaj nie je bohvieco. Chcel by som vyskusat aj Voice2Go, s tou cestinou by to bolo super, ale je to shareware, trial veria iba na 14 dni. A to je malo :).

Pitr
Franky52 (186)|24.4.2009 10:10
Toto by ti mělo fungovat bez omezení:

http://rapidshare.com/files/225112320/hlas.rar.html
Pítr_ce4you (15)|25.4.2009 00:24
Diky,
program Voice2Go funguje super. Hlavne sa mi paci moznost nahrania vlastnych prikazov a priradenie k akciam.
Este by ma vsak zaujimalo zopar veci.
1. Ako hlasom spustim aplikaciu je jasne> Magic word + Prikaz pre spustenie danej app, ale ako ju mozem hlasom ovladat a ako ju zavriem?
2. Volanie je opat jednoduche> Magic word + Contact, ale neviem ako hovor prijat a ukoncit.

Keby som toto vyriesil, bola by to spica :).

Este raz dik za odkaz.

pitr
Franky52 (186)|25.4.2009 20:52
Osobněj sem si tuto aplikaci upravil následovně:
Namapoval jsem si spuštění na boční tlačítko. Magic word nepoužívám a zadávám jen příkaz. Například - kalkulačka, či konkrétní jméno kontaktu, kterému chci volat. Takže stlačím boční tlačítko řeknu kalkulačka a spustí se mi tato aplikace.
Pokud chci například zjistit konkrétní spoj MHD, k tomu jsem použil makra - prostě jsem je spustil a postupně jsem se proklikával smartřády až ke konkrétnímu spojení a následně k tomu zadal hlasový příkaz. Takže po tomto povelu se mi nejen otevřou smartřády, ale aplikace pracuje samostatně až do konkrétního spoje.
Abych pravdu řekl, ukončování aplikací či hovorů jsem neřešil - neměl jsem důvod.
Pítr_ce4you (15)|25.4.2009 22:14
Ahoj,
ja som hladal takyto program hlavne koli tomu, aby som pocas jazdy autom mohol volat, prijimat hovory, a nahravat poznamky, tak aby som musel co najmenej robit rucne, predsalen za jazdy sa hrat s tymto zariadenim nie je bohvieco :).
Takze volania je jasne, to funguje, ale zatial som teda este neprisiel na to ako hovory prijimat.
No a na tie poznamky som si stiahol AudioNotes tiez od Vito, hlasom to pekne zapnem, ale ako to mam ovladat, to uz opat neviem.
No nic to, pohladam na nete, dik za rady. Ked nieco najdem, podelim sa :).
Zatial sa majte.

pitr