Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 22

Téma: 47. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 17. ledna 2009, SteakBar Levandule

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Začátkem každého měsíce zakládám nové vlákno s pozvánkou k dalšímu pražskému srazu ce4you a ani tento měsíc není výjímkou. Dovoluji si vás pozvat na další setkání všech příznivců mobilních zařízení a ce4you, tj na 47. pravidelný pražský sraz ce4you, který se bude konat v sobotu 17. ledna 2009 na tradičním místě a v tradiční dobu (viz link), tedy SteakBar Levandule, Staromlýnská 493/3, Praha 9 - Vysočany, tel: 777 336 772, GPS: Loc: 50°6'32.517"N, 14°29'54.329"E od 14 do 22 hodin. Pokud chcete něco odborného či poradit, raději přijďte do 17. hodiny a samozřejmě to napište o tom do příslušného vlákna. Jako vždy budete mít možnost prohlédnout si zařízení, příslušenství, softy..... něco zakousnout a trošku popít.

Novým i náhodným návštěvníkům webu, méně pozorným, nepozorným či nevšímavým čtenářům opět opakuji, že na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených, jak si mnozí stále mylně myslí. Podmínkami jsou jen zájem o "problematiku" PDA a smartphone a peníze na zaplacení vlastní konzumace.

Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji návštěvu srazu především nováčkům, kteří s Pocket PC - Windows Mobile zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.

Více informací k místu a době konání tohoto (a také dalších pražských srazů v roce 2009) srazu najdete v v této diskuzi.

Informace o všech srazech ce4you najdete zde.

Pokud je něco najasné, zeptejte se v tomto vláknu nebo mi napište soukromou zprávu.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Přijdu se opět rád podívat

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

dorazim(e)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2006

Tentokráte by to mělo klapnout a už se těším

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

My taky prijedeme :-) S dvouma novinkama, Symbianovym SonyEricssonem a novym benzinovym clenem nasi rodiny :-)))

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Symbianovym SonyEricssonem. Nabizi se jenom jedna otazka...proc?
    Jinak na benzinoveho milacka jsem zvedavej, pak mi ho musis ukazat.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od krabicka3
    Symbianovym SonyEricssonem. Nabizi se jenom jedna otazka...proc?
    Jinak na benzinoveho milacka jsem zvedavej, pak mi ho musis ukazat.
    Ericsson je pro Ivana, zalozil Symbianovy odpor, tak mu vezeme dalsiho clena :-)
    A neboj se, ukazu ti ho ;-)

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Panové rád vás uvidím,přijdu hlavne si rypnout do Ivana,minule rypal on tak ted to odnese

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Jirino, muj sen se splnil! HTC konecne UPUSTILO od zaexkrementovaneho Qualcommu!!!:yes: :yes: :yes:
    Nahradi ho Ericsson Mobile Platform. Jsem na to zvedavy, ale snad vsechno bude lepsi nez Qualcomm.

p.s. koukam, ze tvoje prezdivka umrela s vyvojem uiq.

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Presne tak,uiq slo do zahuby( to uz bylo jasne s prichodem UIQ3) a s tim i moje prezdivka Jsem tez rad ze se pomalu opousti qualcomm.Skoda ze se radsi nevraci k intelu

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

btw par fotek z minuleho srazu.

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

btw kdybyste příště náhodou v Levanduli šlápli na trosky něčeho-jako-foťáku, tak to bude bývalý Krabičkův compact

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

To fakt fotilo? Já myslel že to byl dětský, jak z něho může stříkat voda. :O

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

zase budu jablecne zaskodnicit

EDIT: kdyby nekdo chtel tak budu mit instnutou betu Windows 7

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Carabei
    kdyby nekdo chtel tak budu mit instnutou betu Windows 7
    Já chci! Na to jsem fakt zvědavá, JehoVisty nemůžu už ani vidět, tak doufám, že se Mrkvosoft pochlapil

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 19-01-2010, 21:18
  2. Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 25-09-2009, 12:46
  3. Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 18-05-2009, 13:41
  4. Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 20-01-2008, 14:16
  5. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 20-01-2007, 20:27