Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - Nefunguje jako bluetooth modem

abahaci (14)|4.1.2009 13:24
Zdravím, chci se jen zeptat, funguje někomu HTC Diamond Touch jako modem pro připojení netu k notebooku? Myslím přes bluetooth. Prakticky nikde jsem nějaké info nenašel. Mně to nefunguje na žádným notebooku, a to přesto, že s jinými mobily pracují úplně v pohodě.
Děkuji předem za jakékoliv info.
abahaci (14)|4.1.2009 13:47
Neskutečné, ale už mi to funguje. Super :-)
Pavel Koza (4761)|4.1.2009 13:50
Fungovalo naprosto krasne. Pravdepodobne to spatne nastavujete, pro pripojeni k netu ted neni pouzty DUN profil, ale utilitka Connection Sharing vyuzivajici PAN profil. Napiste, jak se to snazite nastavit.
abahaci (14)|4.1.2009 13:57
Diky za odpoved i radu. Uz to funguje i nefunguje... Bluetooth se asi samocinne vypina ci co. Kazdopadne se pripojeni k netu kazdou chvilku vypne a ja ho pak musim obnovit... Tak nevim.
Pavel Koza (4761)|4.1.2009 14:01
Behem recenze i v beznem pouzivani jsem byl pripojen i mnoho hodin v kuse. Mate v zarizeni puvodni ROMku? A k jakemu pocitaci se pripojujete, co ma z BT ovladac?
abahaci (14)|4.1.2009 14:07
rom mam tu posledni 1.93. a pripojuji se k malemu notebooku MSI Wind, ktery pouziva BT Toshiba. Ovladace ale pouzivam od Microsoftu, protoze od Toshiby to neslo ani starovat.
Nicmene mam pocit, ze muj telefon je celkove zraly do servisu, takze to bude patrne tim...
abahaci (14)|4.1.2009 14:37
pripojeni na net prostrednictvi BT a HTC Diamond Touch je desne nestabilni, tedy alespon u me... Kazdou chvilku musim udelat reset telefonu.
Pavel Koza (4761)|4.1.2009 17:54
A kdyz pripojite Diamonda jako modem pres USB kabel, je to stabilni?