Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: TCPMP + ASUS P552w (WM 6.1 Pro) + titulky

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Potřebuji poradit, zda existuje verze TCPMP, která by fungovala na ASUSu P552w s Windows Mobile 6.1 Pro. Zkoušel jsem rozchodit verzi 0.72, protože k ní existuje plugin pro titulky, ale objeví se hláška, že při spouštění programu došlo k chybě, takže mám smůlu. Našel jsem i verzi 0.81, ale výsledek je stejný.
    Máte s tím někdo zkušenosti?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Obávám se, že pokud nefungují tyto verze, tak bude řešení obtížné. Vývoj TCPMP byl zastaven už před dlouhou dobou, nahradil ho BetaPlayer, kterýse postupně přetransformoval v komerční přehrávač CorePlayer. Ten ale titulky bohužel neumí.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Tak jsem si nakonec poradil sám - snad to alespoň pomůže ostatním nešťastníkům s WM 6.1, protože je spousta filmů, které nejsou jinak, než s titulky, nebo jejich česká verze stojí za houby...

Takže - TCPMP 0.72 RC1 pro WM 6.1 je tady xda-developers.com (počítám, že se budete muset registrovat), a funguje s ním plugin pro titulky (umí *.srt *.smi a snad i *.sub), který je zde sourceforge.net.

Nainstalujte TCPMP 0.72 RC1 a potom v adresáři s instalací (nevím jak komu, ale mně se TCPMP tvrdošíjně instaloval na zařízení, i když jsem při instalaci volil "Storage Card") přejmenujte soubory common.dll a interface.plg na common.bak a interface.bak a zkopírujte do něj common.dll a interface.plg z archivu s pluginem pro titulky.

Pokud se ani potom titulky nezobrazí, zkuste z nabídky TCPMP Volby -> Video -> GDI - u mně (ASUS P552w) to pomohlo.

Zavilým odmítačům titulků na úhlopříčkách kolem 7 cm mohu sdělit, že na skouknutí nových dílů The Big Bang Theory to úplně stačí. No, a třeba takový A Bridge Too Far si můžu pustit doma na pořádné obrazovce...

PS: Jsem docela zvědav, jestli dostanu bodík, když jsem si vlastně sám vyřešil svajů těchníčeskuju prablému

Podobná témata

1. *.srt titulky v TCPMP 0.72 RC1
    Od lump_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 03-11-2009, 13:34
  2. Funkcni plugin na TITULKY do noveho TCPMP 0.7
    Od code v sekci Multimédia
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 23-02-2008, 13:10
  3. problém s TCPMP a titulky
    Od Edan_ce4you v sekci Multimédia