Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TCPMP + ASUS P552w (WM 6.1 Pro) + titulky

SdKfz.171 (99)|3.1.2009 23:20
Potřebuji poradit, zda existuje verze TCPMP, která by fungovala na ASUSu P552w s Windows Mobile 6.1 Pro. Zkoušel jsem rozchodit verzi 0.72, protože k ní existuje plugin pro titulky, ale objeví se hláška, že při spouštění programu došlo k chybě, takže mám smůlu. Našel jsem i verzi 0.81, ale výsledek je stejný.
Máte s tím někdo zkušenosti?
Pavel Koza (4761)|4.1.2009 01:43
Obávám se, že pokud nefungují tyto verze, tak bude řešení obtížné. Vývoj TCPMP byl zastaven už před dlouhou dobou, nahradil ho BetaPlayer, kterýse postupně přetransformoval v komerční přehrávač CorePlayer. Ten ale titulky bohužel neumí.
SdKfz.171 (99)|17.1.2009 11:28
Tak jsem si nakonec poradil sám - snad to alespoň pomůže ostatním nešťastníkům s WM 6.1, protože je spousta filmů, které nejsou jinak, než s titulky, nebo jejich česká verze stojí za houby...

Takže - TCPMP 0.72 RC1 pro WM 6.1 je tady xda-developers.com (počítám, že se budete muset registrovat), a funguje s ním plugin pro titulky (umí *.srt *.smi a snad i *.sub), který je zde sourceforge.net.

Nainstalujte TCPMP 0.72 RC1 a potom v adresáři s instalací (nevím jak komu, ale mně se TCPMP tvrdošíjně instaloval na zařízení, i když jsem při instalaci volil "Storage Card") přejmenujte soubory common.dll a interface.plg na common.bak a interface.bak a zkopírujte do něj common.dll a interface.plg z archivu s pluginem pro titulky.

Pokud se ani potom titulky nezobrazí, zkuste z nabídky TCPMP Volby -> Video -> GDI - u mně (ASUS P552w) to pomohlo.

Zavilým odmítačům titulků na úhlopříčkách kolem 7 cm mohu sdělit, že na skouknutí nových dílů The Big Bang Theory to úplně stačí. No, a třeba takový A Bridge Too Far si můžu pustit doma na pořádné obrazovce...

PS: Jsem docela zvědav, jestli dostanu bodík, když jsem si vlastně sám vyřešil svajů těchníčeskuju prablému ;)