Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact IV - Problém s antivirem F-SECURE

Peter Stoličný (13)|3.1.2009 17:21
V MDA IV (Htc od T-mobile) je implicitně dodáván antivir F-SECURE. Ovšem teď mi hlásí, že zkušební doba skončila a mám si funkční verzi koupit. Nemám moc chuť vrážet do toho peníze. Ten antivir nenašel ani trojského koně, kterého jsem sám ručně odhalil při brouzdání systémem. Ale ouha, antivir nelze odinstalovat, ani uvnitř MDA, ani přes PC. Přičemž každou hodinu vyskakuje blbá hláška, abych si antivir koupil.Neví někdo, jak ten program korektně poslat do háje...-? Díky za radu na stolicny@gmail.com
Pavel Koza (4761)|4.1.2009 02:15
Jakou máte verzi FW? Nepomůže to vyřešit nová verze 1.93.113.2 na webu T-Mobile?
Peter Stoličný (13)|4.1.2009 06:54
Ahj Petře, díky zaradu.Restartoval jsem MDAIV, protože vím, že jednou jsem ramku ubgradeoval. Mám tam napsanou verzi 1.93.00.00. To je ta nová? Tys totiž napsal verzi, kde jsou na konci jiná čísílka. Díky za odpoěd.
Petr
Peter Stoličný (13)|4.1.2009 06:57
Pardon, už to mám, romka se zviditelní nejenom u startu, ale i v "informace o zařízení". Mám tam tu novou romku, včetně blbého F-SECURE :evil:
Petr
Pavel Koza (4761)|4.1.2009 20:03
Tak jsem se zkusil poptat a muzete zkusit kouknout do Nastaveni - System - Odebrat programy, jestli tam ta aplikace je vedena jako nainstalovana a pokud ano, zkusit ji odinstalvat?
Peter Stoličný (13)|4.1.2009 21:20
Ouou, to jsem samozrejme zkousel, odmítá se odinstalobat, potvora .-( Ale za tri dny pry konci trial, to jsem zvedavej, co zacne psat a jak dlouho to bude psat :-(
Hezky vecer,
Petr S.
Pavel Koza (4761)|4.1.2009 21:41
Pak je jeste moznost kouknout do Windows\StartUp, jestli tam neni nejaky zastupce spoustejici agenta hned po startu, a pokud neni, tak zkusit zjistit jmeno procesu te otravne hlasky a pak kouknout do registru, jestli neni nekde v klici Run ci jinde a zkusit ji smazat / prejmenovat. Ale pozor, pred takovym hranim s registrem doporucuji mit zalohu.