Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Eurotel Smartphone vs. služba VPN

KLUSM@N
    Guest

Dobrý den, měl bych dotaz (případně bych ocenil pomoc) - má někdo zkušenosti se službou Eurotelu VPN? V naší firmě se pomocí kódu *0* před číslem volaného označí soukromý hovor a zatím pouze smartphone stavkuje a toto u něj nefunguje (sim jsem ozkoušel v jiném telefonu a vše v pořádku). Ne víte co s tím??? Předem díky za odpověď )
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od KLUSM@N
    Dobrý den, měl bych dotaz (případně bych ocenil pomoc) - má někdo zkušenosti se službou Eurotelu VPN? V naší firmě se pomocí kódu *0* před číslem volaného označí soukromý hovor a zatím pouze smartphone stavkuje a toto u něj nefunguje (sim jsem ozkoušel v jiném telefonu a vše v pořádku). Ne víte co s tím??? Předem díky za odpověď )
    ... co na to eurotelí info linka? Pokud se jedná o Eurotel Smartphone a službu Eurotel VPN myslím, že by měli dát kloudné vysvětlení proč tato služba s tímto telefonem nefunguje ...

PavelR.

KLUSM@N
    Guest

No to jsem zkoušel, oni říkají, že to asi nejde na tenhle telefon. Tomu se mi ale nechce věřit když to funguje na všech ostaních telefonech a to i starejch (N 5110, N 6110, N 3110, N 3510i, N 6210, Eric T65 - na všech odzkoušeno). Proto jsem se obrátil sem jetli se s tím někdo setkal a neporadil by mi co s tím. Mám telefon dotovanej za akčni cenu 1 Kč a přijde mi blbý měnit telefon po čtvrt roce pro takovouhle blbinu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Nevim, mozna je to uplne mimo, ale neni problem s vytacenim?

Podobná témata

1. Prosba : Eurotel Smartphone II - rom
    Od Sniper2003_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-12-2007, 14:33
  2. Eurotel Smartphone nastavení pro T-mobile
    Od BMzik v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-10-2005, 12:00
  3. Eurotel Smartphone
    Od hybo v sekci Zbývající SMP