Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Eurotel Smartphone vs. služba VPN

KLUSM@N (0)|1.7.2004 11:16
Dobrý den, měl bych dotaz (případně bych ocenil pomoc) - má někdo zkušenosti se službou Eurotelu VPN? V naší firmě se pomocí kódu *0* před číslem volaného označí soukromý hovor a zatím pouze smartphone stavkuje a toto u něj nefunguje (sim jsem ozkoušel v jiném telefonu a vše v pořádku). Ne víte co s tím??? Předem díky za odpověď :))
PavelR. (2184)|1.7.2004 12:54
[QUOTE="KLUSM@N"]Dobrý den, měl bych dotaz (případně bych ocenil pomoc) - má někdo zkušenosti se službou Eurotelu VPN? V naší firmě se pomocí kódu *0* před číslem volaného označí soukromý hovor a zatím pouze smartphone stavkuje a toto u něj nefunguje (sim jsem ozkoušel v jiném telefonu a vše v pořádku). Ne víte co s tím??? Předem díky za odpověď :)) [/QUOTE]

... co na to eurotelí info linka? Pokud se jedná o Eurotel Smartphone a službu Eurotel VPN myslím, že by měli dát kloudné vysvětlení proč tato služba s tímto telefonem nefunguje ...

PavelR.
KLUSM@N (0)|2.7.2004 08:04
No to jsem zkoušel, oni říkají, že to asi nejde na tenhle telefon. Tomu se mi ale nechce věřit když to funguje na všech ostaních telefonech a to i starejch (N 5110, N 6110, N 3110, N 3510i, N 6210, Eric T65 - na všech odzkoušeno). Proto jsem se obrátil sem jetli se s tím někdo setkal a neporadil by mi co s tím. Mám telefon dotovanej za akčni cenu 1 Kč a přijde mi blbý měnit telefon po čtvrt roce pro takovouhle blbinu.
hybo (3107)|6.7.2004 16:16
Nevim, mozna je to uplne mimo, ale neni problem s vytacenim?