Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaký držák do auta pro n560

Baltazarek (121)|3.1.2009 16:47
Ahoj, koupil jsem auto FELICIA a chci si do něj namontovat držák pro PDA FS Loox n560. Jaký držák používáte a co doporučíte ? Koukal jsem na sunnysoft a mají aktivní/pasivní držáky BRODIT. Chtěl bych asi asktivní protože ten podle všeho umožní napájení PDA. Nevím ale který přesně zvolit. Díky
Pavel Koza (4761)|4.1.2009 02:25
Pokud je mi známo, tak u Broditu moc na výběr nemáte. Každé zařízení má jeden model, který je určen přímo pro něj a jakmile má jiné zařízení jen o trcohu jiné rozměry, tak už do něj nepasuje. Jiným řešením je použít nějaký univerzální, nastavtelný držák a k tomu extra nabíjení. Není to sice tak pěkný jednolitý celek, ale zase to asi bude trochu levnější.

Jinak ten Brodit se prodává jakoby na dvě části, jednou je držák po zařízení a druhou je zase plastový díl pro přicvaknutí do větracího otvoru auta. I v tomto případě je nutné vybrat přesně model auta, aby to přesně sedělo. Jiným řešením je zase použít držák na sklo. Asi by bylo nejlepší do té prodejny zajet a prohlédnout si to, i když pedtím bych tam zavolal, jestli vůbec tu vaší kombinaci Felicie / LOOX mají.
Rexx (16)|8.1.2009 11:53
Osobně mám v posledních třech autech (feldy, fabka, nová fabka) vždy držák Brodit. Ty dvě části mají výhodu, že přizměně auta, koupíš jen ten nacvakávací kus podle modelu auta. Výhoda je, že se nic nešroubuje do palubky a vše perfektně drží. Je to dělané na míru, takže se to lehce nasazuje a vyndavá (PDA), aktivní nabíjení je taky super. Nic nevrže, nepadá ... Originální držák s uchycením na sklo se mi po půl roce ulomil (hliníkový nožička se prostě uklepala) a pří jízdě se vše nepříjemě klepalo (ty naše silnice). Navíc u Broditu nic nebrání výhledu a PDA je po ruce. Sice se nechá zaplatit, ale je k nezaplacení :D
Baltazarek (121)|10.1.2009 12:49
super, tak taky půjdu do toho aktivního držáku od broditu. Doufám že ho někde seženu.