Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Programek pro sledovani vydrze PDA

bluenite_ce4you (0)|2.1.2009 13:41
Po vymene baterie V MDA2(HTC Himalaya) info o nabiti prestalo fungovat... Jednoduse po dobiti na 100% kapacity casovy udaj v sloupecku na obrazovce Dnes je prazdny a je porad na 0. Da se to nahradit nejakym jinym zpusobem?
dikz za tip
Petr
Zdenek Malinsky (9781)|2.1.2009 14:40
Nevím, jak to tam funguje, možná je to proto, že nová baterie není originální nebo se ten údaj ukáže až po několikerém nabití. Soift reset jsi doufám zkoušel.
Nestačí jen ukazatel stavu baterie (v %)? To bych doporučil Batti - je v češtině a hlavně nezabírá drahocenné místo na today.

Pokud chceš, aby indikátor ukazoval "přesnou" dobu výdrže baterie, tak vím jen o placených aplikacích (Spb POcket Plus, Omega One Battery Pack), ale je to součást velkého balíku několika aplikací a utilitek v jednom. Možná něco najdeš ve freeware.
bluenite_ce4you (0)|2.1.2009 17:50
soft reset je pro tento stary kram na dennim poradku... Je mozne, ze to bude neoriginalitou baterie, zkusil jsem dvojnasobnou kapacitu (2400). Uvidime co to provede.
Nicmene jsem na ten strojek zvykly a tech dat co bych musel tahat do neceho noveho, se mi nechce do toho.
Podivam se na ten Batti
dik moc
Zdenek Malinsky (9781)|2.1.2009 18:50
Jaky tam mas OS? Flashni tam WM 5 nebo WM 6. Nebo alespon HR a cista instalace - to urcite nezaskodi a nebude potreba porad SR.