Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPAQ 2xx - Nefunkční streaming přes RTSP protocol

Mikhael (11)|2.1.2009 02:34
Zdravím. Na vánoce jsem dostal Ipaq 214 a hned sem se vrhnul na internet, bohužel jsem si nemohl přehrát žadné video i přesto že jsem měl nainstalovaný přehrávač TCPMP 0.81 s kodekem Flash video který na internetu uvádí jako vhodný pro streámování videí ale když si pustím video oznámí mi to že protocol RTSP není podporován. Hledal jsem všude možně ale zatím bez výsledku pokud někdo ví jak na to ať mi zde napíše co a jak. Předem dík
svenhassel (75)|2.1.2009 08:58
Jen tak pro informaci počítám že v zařízení máš originál ROM od HP že tam nemáš žádnou z xda developers. Určitě jsi kontroloval zda máš přímo od Macromedia Flash Player pro PDA nainstalován v zařízení? Zkoušel jsi alternativní prohlížeče krom IE co je dodáván defaultně? Například na youtube slouží vyloženě prográmek kterej spouští videa. Jinak TMCP je dobrej mezi freeware prográmky, mezi placenýma je hodně oblíben CORE PLAYER, který umí pracovat s vloženýma url a krásně přehrávat videa.
Mikhael (11)|2.1.2009 14:11
Youtube play samozdřejmě mám a funguje mi bez problémů a co se týče toho flash player koukal jsem do nastavení přehrávače a i po spuštění prvku flash player mi nadále nejde nic přehrát , na příklad na uvodní stránce www.seznam.cz mi nejdou přehrát videa v novinkách žádné okno se mi nezobrazí pouze nadpis to je vše
svenhassel (75)|2.1.2009 17:56
Zkoušel jste alternativní prohlížeč? Například Minimo nebo zkoušel jste například Opera 9.5 beta? Myslím že by teď měla být volně ke stažení na zkoušku. Nebo takové docela dobré řešení je prohlížeč Skyfire, který lze stáhnout když si ve svém zařízení dáš adresu get.skyfire.com, protože prohlížeč je primárně určen pro US, UK a Canadu, ale funguje normálně i nám .-) Pokud by ti to nešlo stáhnout tak mi napiš PM se svým ICQ číslem (pokud máš) a já bych ti to poslal. Mě stímhle prográmkem běží vše co mi třebas nešlo v Opeře nebo v IE.
Mikhael (11)|2.1.2009 21:58
Tak jsem vyzkoušel oba prohlížeče jak operu tak i Skyfire, prohlížeče jsou to dobré ale problém pořád přetrvává - pustím jaké koliv video a to semi buď vůbec nezobrazí a zůstane pouze nadpis a nebo se mi spustí TCPMP a vyzve mě to k protocolu RTSP. Také jsem zkoušel přeinstalovat Flash player a bohužel bez úspěchu
svenhassel (75)|3.1.2009 14:42
Jasné, možná bude problém v tom že máte TCMP asociován pro veškerá videa, zkousil jste smazat TCMP a jak vám to bude chodit dál? Protože když na své n50 Premium mám jen skyfire a flash v PDA vše běží naprosto v pořádku.
Mikhael (11)|3.1.2009 14:45
Skusím to ale momentálně si chci TCMP nechat a jelikož je to pro mě (dá se říct) detail vyzkouším to až později ale děkuji za pomoc.
svenhassel (75)|3.1.2009 14:47
Nechci nic říkat, je to Vaše věc ale pokud budete aktivně PDA používat nebude se Vám časem chtít asi možná dělat hokus pokus, pokud můžete je dobré to zkusit vyřešit hned .-) Ososbní zkušenost
Mikhael (11)|3.1.2009 23:05
Tak jsem to teda nakonec vyzkoušel a už to funguje :) Bylo to opravdu přehrávačem budu si holt muset najít jinej abych mohl sledovat videa na internetu a zároveň se tak věnova filmům ještě jednou děkuju za pomoc.
svenhassel (75)|3.1.2009 23:11
Rádo se stalo a rád jsem pomohl .-) Zkuste si zakoupit CorePlayer je to nástupce freewarového TCMP .-) Přeji hezký zdar .-)

MOD EDIT: Konec dobrý, všechno dobré, téma zamykám