Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nemožnost vlastního nastavení úvodní obrazovky "Dnes" u HTC Touch HD

Mildík_oldd (32)|1.1.2009 12:55
Prosím o radu - společně s kolegou jsme si před vánocemi pořídli HTC TOUCH HD v CZ verzi[. Vše funguje jak má, až na dvě věci:
1. na úvodní obrazovce (nastaven motiv HTC Black) se zobrazuje pouze čas, datum, seznam hovorů a kalendář a nemohu přiřadit další položky, které by se mi na obrazovce Dnes zobrazily. Postupuji přesně podle manuálu tj. Start-nastavení-Dnes-položky-zde je zatrženo pouze TouchFLO 3D a když zatrhnu např. úkoly a uživatele a pak potvrdím ok, tak se tato změna neuloží a na úvodní obrazovce Dnes se tudíž změna neprojeví. Jde pouze odrhnout a zrušit TouchFLO 3D. Tento problém se vyskytuje u obou zařízeí.
2. nejde změnit nastavení kalendáře - když na úvodní obrazovce kliknu na kalendář, zobrazí se mi náhled den. Když si pak přes karty nabídka-nástroje-možnosti nastavím zobrazení měsíce a potvrdím ok, rovněž se tato změna neprojeví a po rozkliknutí kalendáře na obrazovce Dnes je opět v náhledu Den, nikoliv měsíc, jak požaduji. Tento problém se vyskytuje opět u obou zařízení, přičemž na mém druhám PDA E-Ten X500+ nemám s tímto postupem a nastavením problém.
Nemáte někdo podobnou zkušenost a hlavně radu jak problém odstranit?
Džanek (194)|1.1.2009 13:15
Na today obrazovku v TouchFlo 3D bohužel nic jiného nelze přidat - neni problém v tvém zařízení, ale je to vlastnost TouchFlo. Pokud tedy preferuješ více informací na today, tak jedinou možností je v nastavení ,,dnes,, tuto položku TouchFlo vypnout a zaškrtnout si co potřebuješ.
htcjirka (1875)|1.1.2009 13:16
To neni chyba,musis si vybrat,bud pouzivat TF3D a nic jineho na obrazovce nebude(kam by se to asi nacpalo?),nebo nepouzivat TF3D odskrtnout ho pryc a zaskrtnout si datum,ukoly,zpravy,zamek zarizeni.Pak budes mit k dispozici klasicky today s temito polozkami.
Mildík_oldd (32)|1.1.2009 15:01
Moc díky za radu. Mě totiž zmátlo to, že kolega má HTC Touch Cruise a u tohoto přístroje to nastavit jde, i když má spuštěné TochFLO.
Již jsem si to vyzkoušel a vše je OK. Jsem moc rád, měl jsem obavu, že bude nějaké chyba ve firmaware.
htcjirka (1875)|1.1.2009 15:23
Cruise nema TF3D,to je trosku jine ;)