Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDA s GSM/MDA do 10K

Woyta (30)|31.12.2008 23:51
Pomalu koukam jak nahradit sve PDA Acer N50 Premium, telefon SE k600i a BT modul od evolve jednim zarizenim.
Velice se mi libi HTC Touch HD. Ale 14k je tosku vic nez jsem ocekaval. A ani v zahranici jsem ho nevidel levneji.
Dalsi kousky co me zaujaly je Samsung Omnia ci Asus Glaxy 7. Stejny problem. Nejakme nelaka nacpat skoro 2 vyplaty do jedne hracky. :( (Moje predsevzeti je zacit setrit na Civic Type-R 2004 driv nez nej bude veteran)
Omnii bych ted mozna pod 10k sehnal diky nevhodnym darkum k vanocum ale nakup planuju asi tak za mesic mozna dva. Zalezi na vydajich.

Takze bych se vas rad zeptal na nejake mozne alternativy.
Pozadavky jsou velkej displej. 2,8" mi prijde prtavy. Ted mam 3,5" a ma mensi se hur prechazi. (to vyradilo vetsinu zarizeni)
Wifi Rozhodne moc sikovna vec na cesty.
GSM modul. Chci nahradit i mobil at netaham dve zarizeni.
GPS je volitelne. Jak jsem psal. Modul mam doma. Jestli bude integrovan nebo ne, uz je vice mene jedno. Ale bylo by lepsi kdyby byl.
Klavesnici nepozaduji. kdyz budu potrebovat, tak BT alternativa to jisti.
WM 05 a novejsi. Muze se tedy jednat o starsi zarizeni.
Dobra vydrz na baterie.
Zdenek Malinsky (9781)|1.1.2009 21:51
Za ty peníze asi jedině bazar.

Největší problém bude požadavek větší displej. Ono dneska je drtivá většina nových zařízení právě jen s displejem 2,8", větších je jen velmi málo. S cenou pod 10 kKč budou asi jen PDA (bez GSM) od HP, ostatní novinky např. HTC Touch HD se asi ani bazarově po 10 kKč nedostane. Ze starších zařízení možno doporučit HP iPAQ hx 4700 nebo výše doporučený HTC Universal.
Pavel Koza (4761)|4.1.2009 03:25
Už před Vánoci jsem prodával zbrusu novou Omnii a s odřenýma ušima za 9.500Kč. Dneska musí být ještě levnější. Problém Omnie je, že se u nás prodává jen v češtině a Samsung se nějak nemá k tomu udělat opravenou FlashROM. Jinak je to super zařízení. Těch větších displejů není moc a v ceně pod 10 tisíc už vůbec ne...
Woyta (30)|7.1.2009 23:31
Moc diky za radu. Univerzala jsem neznal. Sehnal jsem si jednoho (snad) ve velmi slusnem stavu a podle me i dobrou cenu (5k). Uvidim az dorazi domu. Docela me laka i upgrade na 128mb. Otazka je jestli se to jeste vyplati.