Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 22

Téma: Instalace eVC++ 4.0

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Ahoj, zacal jsem se zajimat o OS Windows CE z programatorskeho hlediska ale za boha nejsem schopny nainstalovat ani eVC 3.0 ani eVC 4.0 . Vzdy to skonci na tom, ze nejde nainstalovat platform manager. Mam Win2000 SP4, odinstaloval jsem kvuli tomu i cele Visual Studio .NET a porad mi to nejde... vygoogloval jsem i to, ze je dobre mit nainstalovany LoopBack....nainstaloval jsem i ActiveSync i kdyz jeste nemam zadne PDAcko...a porad nic......prosim poradte mi nekdo....nutne to potrebuju mit....:-(
    Diky moc
    Honza
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

A s jakou chybou to konci? Jen neco v Event Logu?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

eVC 4.0 mi pri instalaci napise neco jako Instaling Platform Manager failed (jsem v praci a presne si nevzpominam) a eVC 3.0 se nainstaluje i presto ze to ma take problemy s tim platform managerem. Ale nejde spustit... Nemuze to mit souvislost s .NET frameworkem? Jsem v tomto smeru naprostym beginerem....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od biokys
    eVC 4.0 mi pri instalaci napise neco jako Instaling Platform Manager failed (jsem v praci a presne si nevzpominam) a eVC 3.0 se nainstaluje i presto ze to ma take problemy s tim platform managerem. Ale nejde spustit... Nemuze to mit souvislost s .NET frameworkem? Jsem v tomto smeru naprostym beginerem....
    Těžko říct a nerad bych doporučoval format c: a začít znovu ... Problém je, že eVC++3.0 a 4.0 si spolu prostě nerozumí ... Obě vývojová prostředí mi běžela a najednou se mi tak rozsypaly helpy, že nemůžu používat ani jeden ... Když jej potřebuju, musím si jej najít na disku a ručně spustit K tomu vy vypadnul emulátor pro PocketPC 2002 Naprosto chápu tvé pocity, ale pokud ti nepomůže odinstalace a znovunaistalování, pak je to zralý doopravdy na formát a novou instalaci OS ... stejně jako to čeká mě

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

no to je hezky....zlatej Linux..... u me instalace Win2000 znamena min. 1 den prace....asi to preinstaluju :-(

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

no tak sem preinstaloval win2000 a je to porad stejny.....ach jo :-(
    nenapada nekoho, cim to?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od biokys
    no tak sem preinstaloval win2000 a je to porad stejny.....ach jo :-(
    nenapada nekoho, cim to?
    Pořád ti blbne i eVC4.0++? Neinstaluj si ho zatím a načisto nainstaluj jenom eVC3.0++. POkud ti blbne emulátor a nechce se ti rozjet, vypni si v konfiguraci Platform manageru kontrolu spojení (nevím z hlavy, jak se to jmenuje). Máš správně nainstalovanou síť? Popř Loopback adaptér? Spouštíš z eVC3.0++ opravdu emulátor PocketPC2002? A co Remote File Viewer a jiné nástroje dodávané s eVC++?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Zkoušel jsi se řídit postupem a pořadím z tohoto článku?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Postup jsem presne dodrzoval....evc4.0 se mi nenainstaluje vubec.....a evc3.0 se sice nainstaluje.....ale nejde spustit, protoze to hlasi, ze neni nainstalovane zadne CE SDK.......prave proto, ze se mi to SDK nechce nainstalovat....
    A ten platform manager je co??? Jsem uplny zacatecnik....takze ted nevim, zda je to soucast Windowsu nebo eVC!!! V tom pripade bych to nemohl nakonfigurovat, nebot to ani nespustim.....:-(

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

To by se asi muselo vidět ... já s tím takhle na dálku asi nedokážu poradit ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

a neni tedy jina moznost, jak vyvijet aplikace pro Win CE v C++?
    Jeste me napadlo, zda neni nutne mit opravdu fyzicky nejake PDAcko, pro tu instalaci? A jestli to take neni tim, ze mam treba spatne nastaveny ActiveSync

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

ActiveSyncem to určitě nebude ... eVC jej nepotřebuje do doby, než chceš ladit přímo na PDA. Pak se debuger pouští přes ActiveSync ... A jiná možnost asi není ... Jestli máš NB a seš z Prahy, pomůžu ti (resp. bych se snažil ti pomoct)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

NB mam, ale to je celkem slabej stroj na to abych na nem neco vyvijel.....krom toho mi na nem bezi Linux....
    ...mohl by mi nekdo objasnit na co je ten platform manager? myslim, ze chyba bude prave v nem....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Přesnou definici neznám a ani si ji nedovedu představit Ale dle mého je platform manager správce připojení ať už pro emulátor nebo pro PDA ... vlastně je to správce cílového zařízení (platformy) ... Třeba ti to někdo vysvětlí líp ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

uvedu cely postup jak jsem to instaloval.....>
    1. smazani Win2000
    2. instalace Win2000
    3. instalace SP4+zaplaty
    4. instalace VIA Hyperion
    5. instalace grafarny
    6. instalace ActiveSync
    7. instalace eVC4.0 ( to ale hned ze zacatku skoncilo)
    8. instalave evC3.0
    9. instalace PocketPC 2002 SDK (nepovedlo se) :-(

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Instalace
    Od BMWdejf v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-10-2007, 21:35
  2. Instalace .cab na SD
    Od Jozef Anjel v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 5