Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - Omylem smazaná internal storage, je možná obnova?

DellaVega (70)|31.12.2008 14:55
Zdravím, pokud už toto téma tady je prosím o smazání tohoto a přímý link... nikde jsem zde nic takového nenašel...

Omylem jsem při hard resetu vybral možnost smazání všeho tedy i internal storage (nejsem si jist zda je to pouze výmaz nebo formátování ale to je mi teď jedno), důležité pro mě je zda je nějaká možnost obnovy toho co tam původně bylo ??? Díky budu moc vděčný...
Pavel Koza (4761)|31.12.2008 17:04
Jedina moznost me napada pripojit zarizeni k pocitaci, zobrazit internal storage jako disk a pouzit nejakou utilitku na recovery dat z pametovych karet. Ale spis se obavam, ze jste o data prisel.
DellaVega (70)|31.12.2008 17:22
bojím se si to přiznat ale asi to tak bude protože se jedná o hard... něco jsem našel na zahr. fórech a moc tomu nerozumim ale spíše je to v pr....
gepid (20)|31.12.2008 19:05
no pokial to zmazalo tak mas sanucu tak na 90% ale pokial to dalo format tak mas nizsiu sancu..tak 40% ale vzdy mas nadej:)
DellaVega (70)|31.12.2008 22:19
jo jasně-základem samozřejmě do vyzkoušení různých programů na strorage nezapisovat... uvidíme...
zuzkys (356)|1.1.2009 22:37
Já si jednou omylem vymazala fotky na kartě z foťáku a použila jsem program, který jsem čirou náhodou dostala k paměťovce a to Sandisk Rescue Pro a vytáhlo mi to zpět. Nicméně bylo to "pouze" smazané, ne naformátované, ale u toho programu píšou, že i naformátované karty to zvádne... no nevím, ale asi za zkoušku se nic nedá. Takže bych doporučila připojit k PC a zkusit na tu paměť použít nějaký takový program a podle mě by měl alespoň na něco zabrat.
DellaVega (70)|2.1.2009 20:44
tak jsem to vzdal a dělám si telefonní seznam znovu, jediné co mi opravdu nenávratně zmizí je několik fotek ale to se nedá nic dělat...
Pavel Koza (4761)|2.1.2009 22:30
Tak jsem to zkusil v realu a byt Vami, tak chvili pockam:) Pisu o tom clanek, at to nedelam 2x, ale vysledky jsou nad ocekavani dobre.
DellaVega (70)|3.1.2009 14:26
Jasně, díky...
tommom (78)|3.1.2009 18:12
Tohle se mi taky jednou povedlo:( Vyzkoušel jsem několik recovery utilit a dostal jsem nazpět asi 75% dat...bohužel já blbec hned po HR jsem ještě na prázdnou "storage" něco zapsal, takže výsledek mohl být ještě lepší hádám:)
Pavel Koza (4761)|3.1.2009 18:42
Tak uz jsem to vypublikoval. Budu rad za pripadne komentare, doporuceni vhodnych dalsich nastroju a podobne. Obecne se da rici, ze kdyz clovek zachova klid a chova se podle nekolika pravidel, vetsinoue toho da jeste hodne zachranit.
DellaVega (70)|3.1.2009 20:32
zkoušim... ale jelikož už sem tam něco mrsknul tak uvidim co z toho vypadne... vlastně jsem toho moc neztratil, jednalo se jen o několik fotek, jedno video a kontakty s údajema v kalendáři... jo kromě těch fotek mě to ani tolik nevadí (některé mě mrzí-zbytek mám zálohovaný) a aspoň sem si udělal pořádek v kontaktech...

každopádně napíšu výsledek: zatím - ten hezčí program mi našel během chvíle pár souborů a k ničemu, uvidíme ten druhý zatim šlape už delší dobu