Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung Omnia SGH-i900 - hry

lucifer66 (55)|30.12.2008 22:49
ake su vase skusenosti s hrami a omnii? ja som skusal len tak letmo nieco zo stareho pda, a na omnii mi to davalo nie a cely displej, skusal niekto priamo hry origial pre to spravne rozlisenie, alebo hry vyuzivajuce pohybovy senzor? da sa na tom hrat to co sa ovladalo "jojstickom"?
lucifer66 (55)|31.12.2008 16:15
skusal som nejake 3d veci (doom2 quake) tie mi nahodili rovno chybu daco s 3d, neviem ci to kvoli tomu ze su to starsie hry alebo co, jedna trorjrozmerna hra po uvodnom menu uple sa rozhodila po celom displeji ako ked je chybne rozlisenie, a co som pustil tak Atlantis Redux 1.4, ale to bolo tiez v okne, hrozne zle sa pisalo len meno lebo setko bolo malicke, a nejako extra nebralo tlacitka,
hral niekto na omnii normalne nieco okrem guliek a kariet?

*uptadte
tak skusil som nejake dalsie veci a tak to vyzera ze zatial neni ziadna origial hra pre omniu, su tu nejake hry co idu fulscreen najzaujimavejsie asi zatial vyzeral k rally , s pohybovim senzorom asi ajzaujimavejsie resco bubles a teeter, novsie 3d mi sli celkom plinule ale len s ciernym pruhom, jedina hra co vyzera ako tak specialne na omniu je CSI ale to je java.
(ten cierny pas pre rozlisenie mi dost vadi)