Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch HD - Kde sehnat češtinu?

hlinax (7)|30.12.2008 19:46
ahoj mam takovej problem. Mam htc hd a chtel bych si do nej sehnat cestinu nevite jak nebo kde? Dik
Pavel Koza (4761)|30.12.2008 20:21
Obávám se, že jediná zcela legální cesta je koupě lokalizace od Sunnysoftu nebo přehrání ROM v servisu za poplatek (viz odpověď zde).
hlinax (7)|30.12.2008 20:59
Dik za radu. Sunnysoft znam,ale neasel jsem v jeji nabidce zadnou cestinu na HD nebo aspon na Diamond. Stahl jsm si od nich par zkusebnich 14-ti denich verzi ale nemel jsem u ni moznost telefonovat. Nevis tedy jaka je ta zpravna lokalizace?
jirilesan (22)|30.12.2008 21:05
Čeština do HTC HD.
Zde jsou ke stazeni vyextrahovane CABy.
prve nainsalovat ten menší a pak větší. Po té restartovat a zatrhnout požadovaný jayzk.

http://rapidshare.com/files/174698978/IW-HTCTouchHD_CZ.rar

Upozorňuji, že nejde o žádnou nelegální činnost!! Po instalaci se můžete podívat na licenci. Pokud je HD určené pro český trh bude licence v pořádku. V opačném případě budete mít 14dení zkušební verzi.
htcjirka (1875)|30.12.2008 21:41
Ta posledni veta je nesmysl...Tyto caby bohuzel ci bohudik lze pouzit na jakekoliv HD a jakoukoliv rom,zkouseno i na HongKong 1.19.Samotnou cestinu registruje cab jmenem sunnysoft ulc,ktery prepise v registru jeden radek ;)
Jinak cestina primo na Touch HD ke koupi jeste nebyla na strankach sunnysoftu uvolnena.
jirilesan (22)|30.12.2008 21:49
Tak nevím. Já si psal s člověkem, bylo to teda na Diamondu a mu skočilo, že má 14dení zkušební dobu. Mněl Diamonda ze zahraničí. Nevím, jak to vyřešil. Možná pokud jsi použil program na odblokování instalace jiné verze ROM než určené pro daný HD. Jen chci ještě dodat, že každý prodejce tvrdí, že čeština půjde volně dohrát po uveřejnění. Čeština jasně existuje a nic. No je třeba prodat co nejvíc přístrojů s češtinou a snad potom...
Jo a čeština pro Diamond na stránkách sunnysoftu není stále a už je v prodeji dost dlouho.
htcjirka (1875)|30.12.2008 21:54
To je celkem jasne,pisu ze jde na jakekoliv HD co se tyce zaregistrovani,nikoliv Diamond,to je jiny model.Registrace souborem sunnysoft ulc.cab probiha na id(nazev)zarizeni(nikoliv emei).Cestina stazena primo ze stranek sunnysoftu uz takto zaregistrovat nejde.Ja nastesti zpomalovac interwir od sunnysoftu nemusim,takze me toto netrapi.
robuso_ce4you (50)|30.12.2008 23:18
Tú ROM 1.19 HongKong myslíš tú oficial zo stránok HTC? Mne to totiž do slovenčiny lokalizuje cez tie caby všetko, ale v TF3D zmrší všetky popisy na IDCniečo a podobne. Neviem, čo s tým. a ešte mám pocit, že sa celý cystém spomalí.
Poraď.
hlinax (7)|30.12.2008 23:31
nojo ale jak se mam dostat na rapid share kdyz ho nemam zaplaceny?
htcjirka (1875)|31.12.2008 10:54
Na rapidshare zvol polozku free :)
bjirka (380)|31.12.2008 11:13
Anebo zkus toto.
htcjirka (1875)|31.12.2008 11:52
[quote]Tú ROM 1.19 HongKong myslíš tú oficial zo stránok HTC? Mne to totiž do slovenčiny lokalizuje cez tie caby všetko, ale v TF3D zmrší všetky popisy na IDCniečo a podobne[/quote]

Jak uz jsem psal "zpomalovač interwir" od sunnysoftu nepouzivam.
hlinax (7)|31.12.2008 13:35
to jsem samozrejme zkousel ale neslo mi to. Zkusim to znovu.
hlinax (7)|31.12.2008 13:46
no tak jsem si stahl ten tvuj as soubor a nic. Rozbalil jsem ho z raru a nic. jak se to ma instalovat? Vubec to nechapu. Asi jsem blbej a jsem odsouzenej k anglictine ve svem HD:(
hlinax (7)|31.12.2008 13:53
tak jsem to zkusil znovu a obevil se mi tenhle ERORR ( toto je preklad:)Dosáhli jste limitu pro stažení zdarma-uživatelů. Chtěli byste víc?
Získejte svůj vlastní účet prémii teď! Instant download přístup! Nebo zkuste to znovu asi za 3 minuty.
hlinax (7)|31.12.2008 14:10
no ja mam rom 1.14.401.3 date: 10.24.08 a koupil jsem si ho u mobildick.cz uz jsem fakt zoufalej:oops:
lelouch (331)|31.12.2008 16:03
Hlinaxi, jukni na tohle a příště hledej, nebo si radši rovnou přečti tohle.
Pavel Koza (4761)|31.12.2008 17:12
Trochu jsem to tu procistil a upravil posledni prispevek s odpovedi. Pokud jde o legalnost celeho stazeneho IW, tak ted neni nikdo, kdo by mi odpovedel, ale zeptam se v Sunnysoftu. Obavam se ale, ze to, co se tu resi, legalni neni. A ne, neni to chyba Sunnysoftu, ale HTC, protoze to ma na tom co zaplati a co se jak bude pouzivat hlavni slovo. Kdyz si nekdo koupil zarizeni s ENG systemem, tak nema zadne pravo instalovat si komercni cestinu, pokud vyrobce (Sunnysoft) nebo prodejce (HTC) nerekne opak. CZE verze stoji o 900 Kc vic nez ENG, to jen tak na okraj.

A kdyz uz jsem u toho, tak pokud nepotrebujete kompletni pocesteni, ale staci vam psat ceske znaky, daji se najit komercni reseni za zlomek ceny (nemam v tom prehled, neshazi mi ani jedno).
Zdenek Malinsky (9781)|31.12.2008 18:06
Soft-klávesnice s češtinou (českými znaky) sa dají najít i jako freeware.

Jinak možno vyzkoušet něco z tohoto: link.
jirilesan (22)|31.12.2008 22:46
[quote=Pavel Koza]Trochu jsem to tu procistil a upravil posledni prispevek s odpovedi. Pokud jde o legalnost celeho stazeneho IW, tak ted neni nikdo, kdo by mi odpovedel, ale zeptam se v Sunnysoftu. Obavam se ale, ze to, co se tu resi, legalni neni. A ne, neni to chyba Sunnysoftu, ale HTC, protoze to ma na tom co zaplati a co se jak bude pouzivat hlavni slovo. Kdyz si nekdo koupil zarizeni s ENG systemem, tak nema zadne pravo instalovat si komercni cestinu, pokud vyrobce (Sunnysoft) nebo prodejce (HTC) nerekne opak. CZE verze stoji o 900 Kc vic nez ENG, to jen tak na okraj.

A kdyz uz jsem u toho, tak pokud nepotrebujete kompletni pocesteni, ale staci vam psat ceske znaky, daji se najit komercni reseni za zlomek ceny (nemam v tom prehled, neschazi mi ani jedno :).[/quote]

Věřím, že je to tak na půl. Ale je zvláštní, že u jiných značek to funguje.

Jo jinak štastný nový rok hoši. Baba tu žádná ku podivu není.
Pavel Koza (4761)|7.1.2009 10:33
Zde najdete odpověď na otázku "Kde seženu lokalizaci na Touch HD". Tímto pokládám diskuze na toto téma za bezpředmětné a toto téma zamykám.