Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: HTC Touch HD - Kde sehnat češtinu?

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

no ja mam rom 1.14.401.3 date: 10.24.08 a koupil jsem si ho u mobildick.cz uz jsem fakt zoufalejops:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2008

Hlinaxi, jukni na tohle a příště hledej, nebo si radši rovnou přečti tohle.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Trochu jsem to tu procistil a upravil posledni prispevek s odpovedi. Pokud jde o legalnost celeho stazeneho IW, tak ted neni nikdo, kdo by mi odpovedel, ale zeptam se v Sunnysoftu. Obavam se ale, ze to, co se tu resi, legalni neni. A ne, neni to chyba Sunnysoftu, ale HTC, protoze to ma na tom co zaplati a co se jak bude pouzivat hlavni slovo. Kdyz si nekdo koupil zarizeni s ENG systemem, tak nema zadne pravo instalovat si komercni cestinu, pokud vyrobce (Sunnysoft) nebo prodejce (HTC) nerekne opak. CZE verze stoji o 900 Kc vic nez ENG, to jen tak na okraj.

A kdyz uz jsem u toho, tak pokud nepotrebujete kompletni pocesteni, ale staci vam psat ceske znaky, daji se najit komercni reseni za zlomek ceny (nemam v tom prehled, neshazi mi ani jedno).

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Soft-klávesnice s češtinou (českými znaky) sa dají najít i jako freeware.

Jinak možno vyzkoušet něco z tohoto: link.

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Trochu jsem to tu procistil a upravil posledni prispevek s odpovedi. Pokud jde o legalnost celeho stazeneho IW, tak ted neni nikdo, kdo by mi odpovedel, ale zeptam se v Sunnysoftu. Obavam se ale, ze to, co se tu resi, legalni neni. A ne, neni to chyba Sunnysoftu, ale HTC, protoze to ma na tom co zaplati a co se jak bude pouzivat hlavni slovo. Kdyz si nekdo koupil zarizeni s ENG systemem, tak nema zadne pravo instalovat si komercni cestinu, pokud vyrobce (Sunnysoft) nebo prodejce (HTC) nerekne opak. CZE verze stoji o 900 Kc vic nez ENG, to jen tak na okraj.

A kdyz uz jsem u toho, tak pokud nepotrebujete kompletni pocesteni, ale staci vam psat ceske znaky, daji se najit komercni reseni za zlomek ceny (nemam v tom prehled, neschazi mi ani jedno .
    Věřím, že je to tak na půl. Ale je zvláštní, že u jiných značek to funguje.

Jo jinak štastný nový rok hoši. Baba tu žádná ku podivu není.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Zde najdete odpověď na otázku "Kde seženu lokalizaci na Touch HD". Tímto pokládám diskuze na toto téma za bezpředmětné a toto téma zamykám.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-04-2010, 12:15
  2. Jak vytáhnout češtinu z origo ROM
    Od pkucto v sekci Palm
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-03-2009, 11:00
  3. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 18-12-2008, 16:56
  4. Kde sehnat původní češtinu?
    Od MultiTricker v sekci Mio