Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zamrznutí Omnie na jedné frekvenci procesoru

yaqwsx (8)|30.12.2008 17:04
Jak jsem si všiml, Omnia dynamicky mění takt procesoru. Ovšem zjistil jsme, že Omnia mi "zamrzla" na 208 Mhz a nějak se to němění. Celkem mi to vadí - třeba i předinstalovaný Touch player se seká...
Nesetkal se s tím už někdo? HR se mi nechce provádět...
Pavel Koza (4761)|30.12.2008 21:00
A jak to testujete? Myslim jak vite, kolik je aktualni takt. Nenahraval jste tam nejaky Pocket HackMaster ci neco takoveho? Omnii jsem pouzival hodne tydnu a problem s vykonem jsem nepozoroval.
yaqwsx (8)|26.2.2009 20:53
Omlouvám se, že jsme na toto téma zapomněl.
Problém vyřešil bohužel až HR, ale alespoň příčina je známá - vzniká to vždy, když se provede záloha pomocí SPB Backup a PDA se poté nerestartuje. Co se zde konkrétně odehrává stále nevím. Pravděpodobně SPB sestřelí njakou komponentu, co hlídá takt a ta se po SR už nespustí. Hlavně že Omniia jede svižřně.
tiepek (2)|18.12.2009 20:07
Ahoj.ky ... já taky používám spb backup ... a taky se mi často seká telefon ... a hodně čaaasto jsem zálohoval a obnovoval zálohu ... a pochybuju že je to v tom spb backup ... :-O ... ale stejnak pro jsitotu ... jak si zjistil to s tím procesorem ... ? prosím ? hodně lidí uvádí že je to zamikátkem S2U2 že je to nekompaltibilní s ostatníma aplikacema ...