Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Zamrznutí Omnie na jedné frekvenci procesoru

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Jak jsem si všiml, Omnia dynamicky mění takt procesoru. Ovšem zjistil jsme, že Omnia mi "zamrzla" na 208 Mhz a nějak se to němění. Celkem mi to vadí - třeba i předinstalovaný Touch player se seká...
    Nesetkal se s tím už někdo? HR se mi nechce provádět...
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

A jak to testujete? Myslim jak vite, kolik je aktualni takt. Nenahraval jste tam nejaky Pocket HackMaster ci neco takoveho? Omnii jsem pouzival hodne tydnu a problem s vykonem jsem nepozoroval.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Omlouvám se, že jsme na toto téma zapomněl.
    Problém vyřešil bohužel až HR, ale alespoň příčina je známá - vzniká to vždy, když se provede záloha pomocí SPB Backup a PDA se poté nerestartuje. Co se zde konkrétně odehrává stále nevím. Pravděpodobně SPB sestřelí njakou komponentu, co hlídá takt a ta se po SR už nespustí. Hlavně že Omniia jede svižřně.

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Ahoj.ky ... já taky používám spb backup ... a taky se mi často seká telefon ... a hodně čaaasto jsem zálohoval a obnovoval zálohu ... a pochybuju že je to v tom spb backup ... :-O ... ale stejnak pro jsitotu ... jak si zjistil to s tím procesorem ... ? prosím ? hodně lidí uvádí že je to zamikátkem S2U2 že je to nekompaltibilní s ostatníma aplikacema ...

Podobná témata

1. Touch pro 2 nebo omnie pro (B7610)
    Od headquest_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-09-2010, 13:02
  2. Program pro vytváření zvuků o dané frekvenci
    Od BGenJackONeill v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-10-2007, 14:17