Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - Nefunkční vyzvánění hovoru

x-time (5)|29.12.2008 19:47
Mám takový problémek, od jisté doby mi nevyzvání mobil na příchozí hovor. na sms, upomínky je vše ok. Přes HTC ovladač zvuku(např. boční tlačítka) mám zvuk na nejvyšší úrovni a přesto nezvoní. SPB Shell mi ukazuje hlasitost vyzvánění na 0% Zkoušel jsem to přepnout tam a zpět, kombinace tichý režim a zpět - bez úspěchu. Zkoušel jsem SPB Shell odinstalovat - nepomohlo. Důvodem tohoto kroku bylo podezření na to, že tato aplikace má na svědomí ztlumení zvuku. Zkoušel jsem jiné typy vyzvánění(standardní ring,..) nic.
Než provedu HR - nemá někdo nějaký tip, kde by byl zakopaný pes? Mám takové podezření, že snad v registru?je napevno nastavena úroveň vyzvánění nebo fakt netuším..
dík za pomoc
Pavel Koza (4761)|30.12.2008 22:01
1. Hloupy dotaz, ale hlasitost systemu a vyzvaneni maji extra nastaveni, skutecne to nastavujete pro Ring?
2. Kdyz kouknete do Start - Settings - Personal - Phone, co tam mate?
x-time (5)|31.12.2008 10:06
mám tam typ vyzvánění: Vibrace a vyzvánění (zkoušel jsem jen vyzvánění, jen vibrace), vyzváněcí tón Ring-OldPhone2 (zkoušel jsem různé jak přednastavené, tak vlastní) a hlavně když dám tlačítko play tak to vyzvání.
No a v reálu když to má vyzvánět tak to maximálně vibruje(pokud mám tam nastavené při vyzvánění vibrace)
jirikk (1)|24.1.2009 23:45
Mám stejný problém. Mám HTC Touch Diamond půl roku a vše fungovalo bez problémů. Minulý týden jsem měl nastavený tichý režim vyzvánění. Po týdnu jsem spustil normální režim vyzvánění a mám stejný problém. Nefunguje zvuk příchozích hovorů. V nastavení zvuků mám vyzvánění a tón ring-standart. Zkusil jsem SR ale nic. Znáte někdo řešení nebo je to na servis?
x-time (5)|25.1.2009 09:53
vyřešil jsem to jednoduše(opravdu žádné finty nepomohly)
proveden HR, nainstaloval jsem si načisto nově všechny mé aplikace a zároveň i zálohovací program od SPB, provedl jsem si zálohu a kdyby se mi to opakovalo, tak provedu reset a načtení této zálohy. Já naštěstí neexperimentuji s přístrojem tak, že v něm nemám každý týden nový software... takže asi tak :-(
angerman_ce4you (37)|25.1.2009 10:46
Možná je to blbost ale taky se mi to stalo a bylo to tím že sice hlasitost telefonu byla naplno ale vyzvánění bylo tiché.Stačilo v pohotovostním režimu zmáčknout na hlasitost a v okně se přepnout na vyzvánění kde se to nastavuje zvlášť a bylo to:-)
x-time (5)|25.1.2009 10:48
bohuzel toto asi by nam nepomohlo, vsechny volume byly nahore a tvarilo se to jako ok ale vyzvaneni bylo porad tiche, no kazdopadne ja uz nemuzu vyzkouset - zbavil jsem se toho HR
grim.reaper (1)|6.2.2009 01:09
Mel jsem ten samej problem, taky mi to nezvonilo a pak jsem zmacknul ovladani hlasitosti, prepl na vyzvaneni a tak si zvedl hlasitost
Jasminka (1)|12.3.2009 14:35
ahoj, tak bohuzel toto mi nepomaha.
1) pri zmacnuti bocnich tlacitek - nastavim hlasitost zvoneni a pri volanii - NIC (jen vibrace pokud zvolim zvoneni+vibrace)
2) na horni liste zmacknu repracek - nastavim hlasitost zvoneni a pri volani - NIC (jen vibrace pokud zvolim zvoneni+vibrace)
3) START setting zvuky - - nastavim hlasitost zvoneni a pri volani - NIC (jen vibrace pokud zvolim zvoneni+vibrace)

takze dotaz .... jeste nekde se to da nastavit ? ja jen se bojim, ze kdybych musela preinstalovavat tak prijdu o vsechny telefonni cisla :(

poradi nekdo ? diky. :sarcastic: :cool:
jirkabima (1)|8.4.2009 15:04
Dobrý den, měl jsem ten samý problém, je potřeba úroveň hlasitosti nastavit přímo v prostředí TouchFlo 3D položka nastavení\" zvuk" a upravit hlasitost, občas se tato chyba i nadále vyskytne, ale alespoň není potřeba dělat HR.