Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Připojení 214 s N6300

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Potřebuji poradit:
    Mám HP214 a N6300. Dle návodu(zde na stránkách) na připojení přes BT se mi podařilo na poprvé spojit a připojit na internet ale po chvíli spojení přestalo pracovat, i když na mobilu i pda spojení stále fungovalo. Nemohl by někdo poradit, kde může být chyba? Díky moc

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Ověřoval jste zda máte poslední verzi rom pro Vaše zařízení? Zkoušel jste spojit internet i z jiným typem telefonu? Zkoušel jste i jiná zařízení přes bluetooth? Aby nebyl problém že může být vadné BT na zařízení.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Určitě bych zkusil zkontrolovat firmware a nejen u iPAQa, ale i u Nokie. V těch sice nemám přehled, ale N6300 je myslím už delší dobu (na mobilní svět) mezi námi a tak je téměř jistě k dispozici novější firmware plný oprav.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Díky všem za pomoc, chyba byla mezi židlí a klávesnicí... ops: měl jsem špatně nastavený mobil (v nastavení datových paketů jsem neměl nic a dal jsem TM CZ GPRS Internet a už šlape jak hodinky)

Podobná témata

1. Připojení na net bez AS???????
    Od Muscha v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 21-04-2007, 15:25
  2. GPRS Připojení+Odpojení+Opětovné připojení=kolaps...
    Od danieldavid v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 17-06-2004, 09:04
  3. USB připojení
    Od bass_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 12-02-2004, 21:58
  4. Připojení
    Od yaris_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-01-2004, 19:25