Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 21

Téma: HTC Touch HD Banka

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Zdravíčko, poslední dobou mi nechodí vyžádaná bankovní SMS. Používám ebanku, nyní RB. Nemáte nikdo poslední dobou podobný problém?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Ted jsem to zkusil a zprava prijde, ale asi za 2 minuty. Taky na Touch HD.

...a druha zprava mi prisla za 17 minut :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Díky za rychlou reakci, myslel jsem že mi už hrabe! Platím s HD už skoro měsíc a tohle mně teda rozhodilo, platil jsi přez RB, nebo jiná banka, díky.

Registrace
    Aug 2000

Jasne, z RB A zvykej si, od chvile, co to vzala do ruky ta zluto-cerna nadhera je to cim dal tim castejsi. Stava se mi to na ruznych zarizenich a v nevhodne chvile. Obzvlast pikantni je to u pokladny, kdy za mnou fronta a ja v ruce drzim PDAcko a nervozne se usmivam na pokladnika. A usmivam, a usmivam, a usmivam... Ruku do ohne za to nedam, ale problem zarizeni to podle mne neni.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

To s tím problémem se zařízením se právě obávám. nechal jsem to zaplatit manželku, ale té se to povedlo na poprvé. Nevím jestli to byla náhoda, ale já RB O2 a HD a ona RB 02 a Apple iPhone 2G.Tak bych nerad byl s WIN za blbce a volal na Hot line. Díky za trpělivost.

Registrace
    Aug 2000

Nevim, ja mam Vodafone a pouzivam predevsim certifikat, takze SMSku mam parkrat do mesice. Ale drive to chodilo bez problemu, ted trebas u te pokladny posle 2-3 SMSky v rozmezi nekolika minut a prijde to vsechno najednou... Ale samozrejme to neni pravidlo, nekdy to prijde hned, nekdy za dlouho a obcas vubec ne. Navic to zkousim na ruznych zarizenich s ruznymi SIM Toolkity (nejen od HTC), takze by to nemelo byt zavisle na telefonu. Ale jak jsem psal, ruku do ohne za to nedam.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Problém je na straně RB, mluvil jsem s nimi. Občas dojde šifrované SMS (STK service) ihned, občas třeba za 30 sekund, prý na tom pracují... Kdyby na nic z eBanky nemakali, nemuseli ovšem nic opravovat.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Zajímavé je, že po přendání SIM do běžného telefonu STK SMS chodily okamžitě. Večer jsem také do RB telefonoval, ale o žádném problému nevědí.
    Možná je to pouze náhoda, ale zamrzí to, zrovna když to člověk potřebuje.
    Další poznatek je, že HD přestal při STK vydávat zvuky, nic s registry ohledně úprav STK service jsem nedělal.

Registrace
    Aug 2000

Jen pro zajímavost, dneska jsem prováděl nějaké platby, schválně jsem použil ověřování přes SMS a všech 6 zpráv dorazilo každá do 5 vteřin od odeslání na webu...

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Díky za reakce, ale přijdu si jako magor. Provedl jsem kvůli STK i hard reset, nové nastvení - ne s použitím BCKP. Stále bez zvuku, opravdu netuším kde je zakopaný pes. Nemyslím si, že jsem úplná lama. Vždy se snažím najít nejdříve řešení na netu, než se do něčeho pustím, ale tohle mi hlava nebere. Někde jsem četl něco i o kompaktibilitě verzí SIM, ale nemám sim zase tak starou - poslední výměna cca 2 roky Z5. Jediný co mně děsí je, že jakmile přendám SIM do běžného telefonu, tak vše OK. Ještě jednou rekapitulace 02 + RB

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Ahoj,
    mám podobnou zkušenost RB+T-mob+HD. Zpráva příjde obvykle do minuty od požadavku, někdy le i podstatně později. Neohlási se žádným zvukem.
    Má předchozí zařízení s Windows mobile fungovala stajně špatně (Diamond, Kaiser, Mio A701)
    Obávám se, že problém je ve Windows.
    J.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Bohužél mám stejný problém. Před HD jsem měl SE W610 a sním to šlo vždy v poho. Chtělo by to nějak pořešit.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Stejný problém na Touch PRO O2 "EBanka" třeba po soft resu mi přišly 3 odpovědi bank zprávy na požadavky na které jsem před resem čekal 20 minut a místo nějakého logického upozornění na příchozí zprávu mi tel. vydává obsazovací tón je pravdou že ani nevím kde bych to mohl změnit Problém přetrvává u různých ROM flashuji minimálně jednou za měsíc

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Tyhle problemy bývali i dřív. Mě se to stávalo zejména při autorizaci na zákaznické lince eBanky i RB s Nokii a SE.
    Jediný co pomáhalo byl restart telefonu (odhlášení a přihlášení do sítě).

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Ahoj, jsem tu nový a ještě se rozkoukávám a hned mám jeden pro mě velice důležitý dotaz : Jde na htc touch hd - gsm banking (ČSOB+T-mobile)???

Díky za info

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. MDA III a e-banka
    Od zino007 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 14-08-2005, 20:37
  2. e-banka na ppc
    Od vurmik v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-07-2005, 11:16