Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

agile messenger na IPAQ 4150

Crusader_ce4you (624)|30.6.2004 11:07
Zdravim vsechny v tomto foru. Jsem zde poprve a hned jdu s dotazem ( vim ze to neni moc slusne hned napoprve :D ). Zkousel jsem si na 4150 nainstalovat program agile messeneger, protoze jsem chtel mit jak ICQ tak MSN pod jednim klientem. Po instalaci jsem zaregistroval oba programky a pripojil se. Byl jsem nadseny, jak vse krasne beha az do chvile, kdy jsem z programu vyskocil a po case opet zapnul. Pri dalsim spusteni program zahlasil "Connecting" a tak to uz zustalo. Jiz se neprihlasil. Povedlo se to opet az po mekkem restartu, ale zase jen jednou. Mate s tim nekdo zkusenost?? Nechce se mi kvuli kazdemu spusteni tohoto jinak docela dobreho programku, restartovat system.
P.S. Problem nevyresil ani hard reset a kompletni reinstalace. Pripojuji se pres GPRS.

Diky za kazdou radu.
yasmeene2 (794)|30.6.2004 14:36
[QUOTE="Crusader"]Zdravim vsechny v tomto foru. Jsem zde poprve a hned jdu s dotazem ( vim ze to neni moc slusne hned napoprve :D ). Zkousel jsem si na 4150 nainstalovat program agile messeneger, protoze jsem chtel mit jak ICQ tak MSN pod jednim klientem. Po instalaci jsem zaregistroval oba programky a pripojil se. Byl jsem nadseny, jak vse krasne beha az do chvile, kdy jsem z programu vyskocil a po case opet zapnul. Pri dalsim spusteni program zahlasil "Connecting" a tak to uz zustalo. Jiz se neprihlasil. Povedlo se to opet az po mekkem restartu, ale zase jen jednou. Mate s tim nekdo zkusenost?? Nechce se mi kvuli kazdemu spusteni tohoto jinak docela dobreho programku, restartovat system.
P.S. Problem nevyresil ani hard reset a kompletni reinstalace. Pripojuji se pres GPRS.

Diky za kazdou radu.[/QUOTE]

Ahoj, ten problém co říkáš může být skoro ve všem :D od nastavení připojení po nastavení agile messengeru. Jinak a co mi přijde závažnější, agile messenger neodesílá tak 30 procent odchozích zpráv - prostě nedojdou. Osobně si myslím, že je tam špatně naprogramovanej timeout a že si to neumí poradit se zprávou která se takto timeoutuje. Někdy na konci měsíce má vyjít agile messenger 3.0 tak sem zvědav.
Crusader_ce4you (624)|30.6.2004 14:40
Díky ;) Takže asi bude lepší počkat na tuto nejnovější verzi, než se trápit s tou starou :D
hybo (3107)|6.7.2004 16:01
No, pokud budete mit chut, napiste mi problemy i v dalsi verzi, osobne znam programatora casti tedle aplikace :-)
blackdot_ce4you (139)|7.7.2004 00:16
tak za
1. aby ty zpravy dochazeli tak jak maji a prichazeli snad jestel lip :-)
2. zjisteni infa o uzivateli
3. podrobnejsi pridavani uzivatelu
4. ted si nejsu uplne jisty jestli je to pripad i Agile, ale stava se me, ze pokud nemam onoho cloveka certifikovaneho tak se me nezobrazi v seznamu.

Snad je to pochopitelne.
Pokud prekona problem viz c.1 tak je to doost dobrej klient
Crusader_ce4you (624)|12.8.2004 16:43
Nevíte někdo, jak to pokračuje s novou verzí?? Ještě nedávno měli na webu "comming July 2004", ale ve prvním týdnu v srpnu to změnili na "comming soon" (což je samozřejmě méně zavazující) :D