Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P320 - hlásí: TFTP USB DOWNLOAD

nejedlai (5)|28.12.2008 13:56
Ahoj, mám asi 14dní p 320 a najednou když jsem ho vypla zapla tak uz mi nenaskočil WM. Naskočí jen začátek, ale nespustí se a dole mi to hlásí: TFTP USB DOWNLOAD!!!
Insert USB cable!!! a prostě nejde žádným způsobem zapnout. Už jsem zkoušelA RESTART, úplný restart, ale nic nefunguje, prostě mi pořád hlásí tu samou chybu a už nevím co stím, poradíte někdo? díky+
tomsoft (2734)|28.12.2008 14:29
Nevím co jste myslela reset a úplný reset ...
Pokud nepomůže např. vyndat baterii na cca 5 minut, tak udělejte Hardware reset, celá ROM se tak vrátí do továrního nastavení.
Pokud ani to nepomůže a předpokládám, že přístroj je v záruce, reklamoval bych.
Hardware reset
Můžete to provést, když bude na displeji ta hláška s TFTP USB....
nejedlai (5)|28.12.2008 14:38
to jsem bohužel udělala, tím bylo myšleno úplný reset. A potom mi naskočilo úplně to samé, prostě se windows nespusti a když ho ppřipojím k pc tak ho nerozpozná jako asus p 320 ale nějaky microsoft .... to už si nepamatuji.
tomsoft (2734)|28.12.2008 15:55
Zjišťoval jsem nějaké info na asus serverech. Problém je v boot loaderu, což je jakýsi řekněme startovací program (zavaděč), který se spustí jako první po zapnutí PDA a ten až následně spustí Windows. Ve Vašem případě se z nějakých důvodů právě Boot Loader nespustí.
Osobně bych to řešil za pomocí různých software, ale kdybych měl PDA v záruce, tak bych REKLAMOVAL u prodejce.
nejedlai (5)|28.12.2008 16:23
[code]http://89.29.51.254/index.php?section=pda&id=25[/code]
tak zkusime to co tu pisou je to uplne jinak nez u jinych modelu
tomsoft (2734)|28.12.2008 16:30
Myslíte tohle:
[quote]stisknout a držet pravou soft klávesu + stisknout Reset a stále držet pravou soft klávesu, dokud se nezobrazí varování [/quote]
no můžete zkusit, horší už to nebude :)
nejedlai (5)|28.12.2008 16:32
tak PDA už pracuje tak jak má jen HR se dělá jinak, proto nešel dělal se pořád jen reset. poslala jsem tu stránku kde jsou vypsané všechny typy asus a jak se u nich provádí HR
nejedlai (5)|28.12.2008 16:35
přesně tak, už zase běží, takže reklamace se NEKONA, dííky za rady spolupráci
tomsoft (2734)|28.12.2008 16:36
No vida, ten HW reset šipka + reset je u mnoha modelů, ale bohužel u P320 je to jinak. Takže gratuluji... :)
Takže i pro ostatní, správný HW reset na ASUS P320
[color=red]Stisknout a držet pravou soft klávesu + stisknout Reset a stále držet pravou soft klávesu, dokud se nezobrazí varování[/color]