Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problem z touch flo 3d

tomiiikkk (2)|27.12.2008 11:08
Dobry den mám problem když zapnu mobil tak mi nenaskoci karty k víberu (sms,e-mail,obrazky a zbytek ikon na menu)prosím porad te nekdo
marty22_ce4you (101)|27.12.2008 15:40
a co presne sa ti objavi? len cierna obrazovka a pod nou softtlacitka?
tomiiikkk (2)|27.12.2008 17:02
no vlastne zapnu mobil a naskoci mi jenom plocha jako u normálniho telefonu a nenaskoci tam ty listi jak jsou zpravy jinak funguje všechno normálně akorát tohle to tam nikde neni
riki1 (63)|27.12.2008 17:14
No zapni si Touch FLo 3D : START - settings(nastaveni) - Today - Zalozka Items - a zaskrtni TouchFlo 3D .
Tramis (5)|23.1.2009 23:15
Mám podobný problém. Po spuštění nového MDA Compact IV se mi normálně zobrazí rozhraní Windows Mobile 6.1, ale slibované Touch Flo 3D nikde. Dle rady jsem se zkoušel podívat do Nastavení Dnes, ale tam možnost přidat si ho není. Něco o TouchFLO najdu akorát v Nastavení -> Systém, ale tam nic užitečného (zvuk při procházení, velká nabídka a ukázat Stav systému po klenutí na ikony).
Zkoušel jsem projít Compact pomocní průzkumníka, ale k TouchFLO jsem našel jen dva multimediální soubory.
Zvláštní, říkal jsem, že by se to zaktivizovalo až po té, co tam dám T-Mobile SIM kartu (dobíhám Vodafone)? Ale ani to nepomohlo. A to mi tam třeba navíc chybí standardní prohlížeč T-Mobile web'n'walk. Tak nevím, jestli tam něco nezapomněli dát.
Nebo jen něco dělám špatně? Nepředpokládám, že by pomohlo počkat až zaktivizují SIM kartu T-Mobile.

Předem díky za jakoukoliv radu.
MirkoS (34)|24.1.2009 15:40
A delal jsi HR ? To by melo zabrat.
Tramis (5)|24.1.2009 15:56
HR jsem nedělal. Říkal jsem si, jestli to nemám jít raději reklamovat.

Btw. když udělám HR, přijdu o kontakty a vše, co jsem nainstaloval, je tak? Ale o záruku nepřicházím, protože se vracím jen do továrního nastavení, ano?

Každopádně díky za tip.
MirkoS (34)|24.1.2009 19:22
Ano,pokud delas HR, tak uvedes pristroj do tovarniho nastaveni, o zaruku neprichazis, o kontakty ano. Ohledne kontaktu atd, tak staci udelat zalohu pres activesync do pc nabo pouzit nejaky soft na zalohu.
Tramis (5)|24.1.2009 20:17
Když zvolím HR, u potvrzení mi naběhne dvojí volba:

1. Press VolUp to restore manufactures default.

2. Press VolDown to restore manufactures default and format moviNAND.

3. ...cancel

Očekával jsem pouze volby 1 a 3, a protože nevím, co je to moviNAND, tak se raději ptám: co je správná volba? ;-) Díky.
Tramis (5)|24.1.2009 20:21
Předpokládám, že to bude asi "Vnitřní paměť" a ta asi mít na funkčnost vliv nebude. Jdu tedy zkusit dát volbu jedna. Snad se nemýlím. Budu informovat.
Tramis (5)|24.1.2009 20:41
Skvělé. Díky. HR pomohl. Hned se cítím o něco plnohodnotněji. :)