Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zobrazovanie novych mailov v podzlozkach

rein (104)|25.12.2008 20:21
Hladal som uz snad vsade tu na fore, na inych aj google, ale nic co by mi pomohlo, som nenasiel tak ak to tu niekde je tak ma neukamenujte....

Problem je asi taky to...vytvoril som si ucet na exchange serveri na synchronizaciu mailov, kalendara,kontaktov, ukolov... na serveri, som si vytvoril pravidla na automaticke tridenie prichadzajucej posty do priecinkov. Vsetko je OK, triedenie,synchronizácia na PDA, ale jeden problem ma to automaticke triedenie , a to taky ze dosly novy mail sa automaticky presunie do daneho priecinka a mna pri doruceni na PDA neupozorni na novu postu ani zvukom ani na displeji zariadenia, aby som sa dozvedel o novej poste musim manualne ist do posty a kontrolovat ci mi neprisla nova posta. Pokial je nova posta priamo v zloske dorucena....tak to je OK .Snad som popisal zrozumitelne pre ukazku prikladam foto.
Za kazdu radu budem vdacny, uz som vyskusal vsetko co ma napadlo :(.
Pavel Koza (4761)|25.12.2008 21:03
Vim presne, co chcete, chtel jsem to taky tak, ale je to bohuzel nemozne, alespon nevim o zadnem reseni. Na nove zpravy se kontroluje akorat ciste slozka Inbox (Dorucena posta), ostatni oznameni o nove poste nevyvolaji. Je to "feature by design", zvykl jsem si tridit do podslozek jen nedulezite veci (respektive veci, u kterych nepotrebuji byt informovan o doruceni okamzite), ostatni mi jde do Inboxu a ja to pripadne pak presouvam.
rein (104)|25.12.2008 23:59
Dakujem za skoru odpoved.
Presne to to som si myslel, ze to nepojde, alebo ak ano tak nie len moc jednoducho.:? resp. automaticky.
Ale spon viem na com som. Snad to bude uzitocna informacia nie len pre mna.
Este raz dik ;) a prajem prijemne vianoce vsetkym na tom to foru a vela zdaru pri rieseni problemov.

Zdenek Malinsky (9781)|26.12.2008 12:36
Je to přesně tak, jak píše Pavel. Dá se to trošku obejít nebo napravit použitím Spb Diary na Today. Jde nastavit tak, že zobrazuje nejen došlé SMS a MMS, ale i e-maily nejen ve složce Inbox, ale i v podsložkách (dokonce i pod-podsložkách). Chce to jen si s tím trošičku pohrát.
Dříve jsem používal SBSH Pocket Breeze, ale tam zrovna toto nešlo (nebo to nešlo jenom mě?) nastavit, aby mi to takto fungovalo.:?