Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ochranne folie na HTC Diamond

yepik (6)|25.12.2008 14:24
Pekne vanoce!

Po pul roce pouzivani diamondu se me pod displayem na navigacnich tlacitkach z jednoho ruzku zacina odlupovat jakasi folie. Jde me o to, zda jsou ty tlacitka prekryta ochrannou folii a ja ji jeste nesundal, nebo se zacina odlupovat vlastni pristroj(proste vrchni cast s obrazky home, back, atd..:) Mam chut to ztrhnout, ale nerad bych si diamond znicil.

Diky!
Pavel Koza (4761)|25.12.2008 14:54
Zkuste to nafotit a prilozit k prispevku, takhle tezko soudit, co se tam odlupuje. Pokud vim, na Diamondu byla soucasti baleni i ochranna folie, ale musela se nalepit (a to byste si asi pamatoval).
yepik (6)|25.12.2008 15:00
Jde o to ze sem tam nic nelepil, zajima me, jestli tam ze zakladu nejaka ochrana folie na tech tlacitkach byla nebo ne. Ted to zrovna nafotit nemuzu, dystak pozdeji:/
htcjirka (1875)|25.12.2008 15:05
Na Touch Pro se resil problem s loupajici se vrstvou z tlacitek a nekomu i z displeje pokud nepouzival folii.Zrejme i zde to bude obdobny problem.
KiterCuda (12)|6.1.2009 10:46
Mě se to ta fólie na tlačítku taky loupe :-(. A je to součást tlačítka, není to jen něco, co si po koupi sloupneš. Teď jsem posílal Diamonda na reklamaci, budou měnit základní desku, tak jsem to připsal k závadám. Doufám, že mi ty tlačítka taky vymění.
SG_ce4you (118)|8.1.2009 13:15
JJ tohle se občas stává, nejvíce lidem kteří nepoužívají chránící folie na dotykáč. Vzhledem k tomu že mi pár takhle poznamenaných kousků již prošlo pod rukou tak vím že jeden nejmenovaný servis z Tábora uznává i toto, když jsem tohle naposledy reklamoval bylo to řešeno dokonce výměnou zařízení a jiná závada na Diamondu nebyla, akorát že ten odloupnutej růžek byl tak 1 cm velký :cool:
tommom (78)|12.1.2009 15:52
Hmmm u mě to samý na tlalčítku "home" se mi začíná odlupovat růžek...nejdřív jsem taky myslel, že je to nějaká folie na kterou jsem zapomněl a ještě sem tomu trochu pomoh sakra....a já blbec ho měl před 14-ti dny na reklamaci a neuvedl jsem to tam:(
No tak někdy příště snad..
SG_ce4you (118)|17.1.2009 12:28
pokud jste to posílal do Tábora tak jim zavolejte, jsou vstřícní. jinak právě na tlačítku home se to dělá nejčastěji prostě zavolejte a uvidíte
pepo096 (7)|8.7.2009 23:47
...ako si dopadol s olupovanim tlacitok? , mne to tiez zacina po pol roku pouzivania ......btw. ochrannu foliu na dispeji mam
blam158_ce4you (11)|9.7.2009 08:43
http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?f=61&t=9900
Bimbaldi (19)|10.7.2009 09:45
Posílal jsem Diamonda na servis a měl jsem stejnou závadu. Bez problému byla opravena.