Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung Omnia SGH i900 - ako prehrat hudobne subory cez TouchPlayer

FilOOO (1)|24.12.2008 22:58
Ahoj mam taky problem ze ked si dam muziku do pametovej karty a spustim si prehravac touch player tak mi tu hudbu neukazuje ze by som ju tam mal a ja nevie kde mam tu hudbu vlozit aby mi to slo normalne v prehravaci.

upraveny nazov diskusie. space_cowboy
space_cowboy (336)|25.12.2008 02:32
Na to aby sa ti korekne zobrazila hudba co mas ulozenu kdekolvek v tvojej omnii (microSD, zariadenie, 8GB vnutorna pamat) je potrebne v kniznici (Library) programu TouchPlayer previest jej Update. Po chvili cakania dojde k nacitaniu vsetkych zvukovych suborov ktore TouchPlayer podporuje. Je viac ako vhodne mat mp3ky spravne otagovane, pretoze nie je nic blsie ako hladat nejaku skladbu v zozname 3549ks uknown skladieb... ;)

Tu chvilu cakania by som v tvojom pripade vyuzil na precitanie si Pravidiel pre diskutujucich kde sa okrem ineho zaujimaveho dozvies ze pri zakladani novej diskusie je viac ako vhodne vymysliet pre nu co najpresnejsi nazov, co sa zial pre tentokrat velmi nepodarilo. Optimalne je aj nezakladat diskusiu duplicitne. Ale nic nie je stratene! Nabuduce si das urcite viac zalezat. :cool: