Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Správa vyzvánění ve WM- nepochopitelné

symmetry (31)|24.12.2008 00:40
Zdravím
Mám problém a to se spávou vyzváněcích profilů ve WM 6.
Na Symbianu i všude jinde lze nastavit aby byl například zvolen tichý režim, ale pokud si pustím přehrávač hudby bude mi do sluchátek hrát a pokud zazvoní budík, bude také slyšet, jinak vše ostatní bude ztlumeno.
Zdá se, že tohle je pro WM děsný problém, jelikož nikdy nemohu dosáhnout těchto 3 věcí zároveň.
Když si dám tichý režim, musím pak stejně nastavit zvýšení hlasitosti abych mohlo poslouchat hudbu s BT headsetem a slyšel budík.
Pokud ztlumím například gsm modul, pak se ztlumení projeví i na device modulu.(což to je nejspíše nahranou ROM)
Ale pokud jsem to zkoušel dříve také to nebylo možné nějak rozumně sladit.

Chtěl bych proto požádat někoho kdo s tímto problémem má zkušenost o radu, jelikož u WM budu muset kvůli C# zůstat ještě nějaký čas, tak bych chtěl tuto věc nějak úspěšně vyřešit.
Děkuji za jaoukolliv radu.
Pavel Koza (4761)|24.12.2008 01:55
Ja na tom nevidim nic nepochopitelneho:) Proste mam na zarizeni 3 rezimy - hlasity, vibrace a tichy. A naopak mi prijde logicke, ze kdyz jdu do kina a nastavim tichy rezim, tak mi uprostred napinave sceny ani nezazvoni prichozi hovor, ani nezapipa budik, ani nezacne hrat omylem pusteny MP3 prehravac... Graficky to je asi trochu zavadejici, alespon na tom mem HDcku, protoze to vypada, jako ze je to plne oddelene. Na klasicke verzi Windows Mobile to je ale videt lepe.

Jinak pokud chcete dosahnout pozadovaneho, mate 2 moznosti (mozna vic, ja prisel na 2 funkcni na mem Touch HD). Bud muzete stahnout zvuk vyzvaeni na 0, takze vyzvaneni nebude zvonit hlasite, ale zaroven se nijak nepripomene krome aplikace na displeji (asi ne moc prakticke). Druha moznost je v Setting - Phone nastavit Ring Type na Vibrate a pak zarizeni normalne zvukove funguje, jen prichozi hovor misto zvoneni vibruje. Ani jedno asi neni uplne idealni (z Vaseho pohledu), ale jinak to neumim. Mozna se ozve nekdo jiny.
Losos_ce4you (1147)|24.12.2008 08:38
V PhoneAlarm v jednotlivych profilech volis uroven hlastitosti atd. zvlast pro systemovy zvuk , vyzvaneni , hovoru - sluchatka a oznamovani udalosti .... samozrejme plus pytel dalsich veci .......
Jimm98y (237)|24.12.2008 17:50
Také používám PhoneAlarm a nejen že umí nastavit různé hlasitosti pro různé profily, ale u každého profilu umožňuje definovat i konkrétní vyzváněcí tón, zapnout/vypnout bluetooth, wifi apod. Navíc přepínání jednotlivých profilů lze nastavit jak v závislosti na Vaší poloze (buď podle BTS nebo GPS) tak i podle nastaveného času. Používám tento program již dva roky a nikdy jsem s ním neměl žádný problém.