Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Touch HD - výběr jiného telefonního čísla v seznamu smartdialing (+dotaz na audio manager - přehrání více alb najednou)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mám drobný problém, ale docela otravný: nejsem schopen v aplikaci Phone po nalezení kontaktu (smartdialing?) vybrat jiné, než mobilní číslo. U Cruise i Varia byla možnost d-padem vybrat z dalších čísel, u HD mi na to chybí tlačítko nebo ovládací prvek na keypadu.
    Vím, že je možné vyhledávat přes seznam detaily kontaktu, ale to je oproti prostému vyťukání pár kláves určujících požadovaný kontakt a procházení seznamem dostupných čísel stiskem d-padu příliš komplikovaný a namáhavý úkon.
    V seznamu odpovídajících kontaktů jsou u těch, které mají přířazeno více než jedno číslo, zobrazeny šipky doleva doprava, ale nevím, jak je aktivovat.
    Je možné v AEButton (nebo jiné utilce) nastavit tlačítka tak, aby se v různých aplikacích chovala různým způsobem? Volume +/- mám namapovánna na posun nahoru/dolů, ve Phone bych jim pro tento účel musel přiřadit funkce doleva/doprava.

Další problém je spíše obecný dotaz na HTC Audio Manager. Přestože jsem ho moc nevyužíval, chtěl bych mu na novém přístroji dát ještě šanci, ale nemohu přijít na zůsob jak spustit přehrávání z vyšší úrovně knihovny - např. vše od interpreta, vše stejného žánru - tak jak je to možné např. v Media Player . Jediné, co se mi podařilo, bylo proskákat až na úroveň jednotlivých skladeb a přehrávat jen ty, které se nacházejí ve stejné "složce". Vytváření playlistů jako workaround neberu.
    Velice bych uvítal i možnost procházet v library přímo adresářovou strukturu, ne všechny mp3 mám otagované korektně.

Díky za rady a náměty.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

potiahni prstom dolava aleo doprava a zmenis typ cisla home mobile atd.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Automatické vytočení telefonního čísla v zadaný čas
    Od unus v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-02-2009, 10:06
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-11-2008, 15:13
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-11-2008, 23:02
  4. Synchronizace telefonního čísla Other
    Od xtonda_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace