Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Touch HD - výběr jiného telefonního čísla v seznamu smartdialing (+dotaz na audio manager - přehrání více alb najednou)

Had_CB (29)|23.12.2008 12:33
Mám drobný problém, ale docela otravný: nejsem schopen v aplikaci Phone po nalezení kontaktu (smartdialing?) vybrat jiné, než mobilní číslo. U Cruise i Varia byla možnost d-padem vybrat z dalších čísel, u HD mi na to chybí tlačítko nebo ovládací prvek na keypadu.
Vím, že je možné vyhledávat přes seznam detaily kontaktu, ale to je oproti prostému vyťukání pár kláves určujících požadovaný kontakt a procházení seznamem dostupných čísel stiskem d-padu příliš komplikovaný a namáhavý úkon.
V seznamu odpovídajících kontaktů jsou u těch, které mají přířazeno více než jedno číslo, zobrazeny šipky doleva doprava, ale nevím, jak je aktivovat.
Je možné v AEButton (nebo jiné utilce) nastavit tlačítka tak, aby se v různých aplikacích chovala různým způsobem? Volume +/- mám namapovánna na posun nahoru/dolů, ve Phone bych jim pro tento účel musel přiřadit funkce doleva/doprava.

Další problém je spíše obecný dotaz na HTC Audio Manager. Přestože jsem ho moc nevyužíval, chtěl bych mu na novém přístroji dát ještě šanci, ale nemohu přijít na zůsob jak spustit přehrávání z vyšší úrovně knihovny - např. vše od interpreta, vše stejného žánru - tak jak je to možné např. v Media Player . Jediné, co se mi podařilo, bylo proskákat až na úroveň jednotlivých skladeb a přehrávat jen ty, které se nacházejí ve stejné "složce". Vytváření playlistů jako workaround neberu.
Velice bych uvítal i možnost procházet v library přímo adresářovou strukturu, ne všechny mp3 mám otagované korektně.

Díky za rady a náměty.
vklacan_ce4you (117)|23.12.2008 23:55
potiahni prstom dolava aleo doprava a zmenis typ cisla home mobile atd.