Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

baterie pro MDA 2

arnost_ce4you (3)|28.6.2004 22:41
měl bych dotaz co se týče náhradní baterie pro MDA2 která není od T-mobile v nabídce jestli nekdo zkoušel kompatibilitu baterie od eurotelu s MDAčkem docela bych ji potřeboval prosím poraďte
Miloš Strouhal (3997)|28.6.2004 22:50
je to ta samá,maj ji v gsmobilu v čakovicích za necelý dva litry..
Wuffi (1599)|29.6.2004 14:15
Aha a nemaji nejakou s vetsi kapacitou...?
Miloš Strouhal (3997)|29.6.2004 14:32
..z naprosto nepochopitelnych nemají..:? ,všechno jsou to dvanáctistovky..
..asi HTC veří,že si kvůli tomu hned pořídíme MDA3,jelikož to bude mít údajně o čtvrtinu vyšší kapacitu..
Pavel Koza (4761)|29.6.2004 15:09
[QUOTE="xp"]..asi HTC veří,že si kvůli tomu hned pořídíme MDA3,jelikož to bude mít údajně o čtvrtinu vyšší kapacitu..[/QUOTE]

...HTC bych z naproste ignorance nakupcich uuoperatoru neobvinoval, ti jsou v tom IMHO nevinne...
Miloš Strouhal (3997)|29.6.2004 15:46
..před časem jsem podával opakovaně stížnost u Eurotelu, na nedostupnost příslušenství k Dataphone 2. Dotazoval jsem se, proč mají v nabídce spoustu příslušenství, avšak to není v ČR již několik měsíců hmotně přítomné...
Poslali muj dotaz dál, údajně přímo k nákupčímu ET, a ten mi vzkázal, že objednávka na příslušenství byla již několikrát podána, ale HTC neustále oddaluje dodávku zboží, vždy slíbí nějaký konkrétní datum, ale nic z toho nedodrží! ET se tedy opět snaží zboží objednat, požádá HTC o vyjádření k termínu dodávky, ten opět slíbí nový termín, a situace se zase opakuje...:D
U GSMMobilu je situace obdodná, už měsíc a půl mam objednanou záslepku anténního konektoru... Objednávka byla prý HTC spolu s požadavkem na další díly podána, zboží ale ne a ne dorazit... Lidé v ET mi dokonce tvrdili, že situace je obdobná i v okolních státech..
Tak nevim...:?
Pokud je to pravda, problém je na straně HTC...
Pavel Koza (4761)|29.6.2004 16:10
[QUOTE="xp"]Pokud je to pravda, problém je na straně HTC...[/QUOTE]

Hmmmm... Tak to je zajimave. Samozrejme si netroufam tvrdit, jestli je to pravda nebo ne, ale faktem je, ze pro HTC je Eurotel jako single firma s "par prodanymi XDAcky" z hlediska podpory asi na poslednim miste... Uz i ten T-Mobile je co do velikosti o tridu vys (pocitam globalni T-Mobile).

Pokud je to tak, tak se ET omlouvam, i kdyz jen trochu - mne jako zakaznika vubec nezajima KDE je chyba, ja bych rad ke svemu dost drahemu telefonu koupil nejake prislusenstvi bez problemu. A pokud si neni ET schopen smluvne osetrit podobne veci, tak at se radsi na XDA vykasle. Nota bene kdyz uz nabizi druhou generaci zarizeni, takze nejake zkusenosti s HTC uz mit musi.
Miloš Strouhal (3997)|29.6.2004 16:35
..myslím že to asi bude dle hesla: "na každém šprochu, pravdy trochu"..
Proč by ET přiznával svou absolutní neschopnost, když si může snadno vymyslet nějakou výmluvu, jež není třeba až tak vylhaná..
Na druhou stranu, je podivné, že s příslušenstvím a náhradními díly má problém i T-mobile a GSMobil..:?

Teď jsem si vzpomněl na jednu zajímavost.
T-mobile má v nabídce též spoustu nezískatelného příslušenství..
Ale pokud už něco má hmotně na své pobočce, a vy si to můžete koupit, není to originální příslušenství...!
Mluvili o CPA a o Hammě..
Nevím jak je to u ET..
A GSMobil má zas vše originální HTC, také u něj stojí nabíječka do auta cca 1200kč, kdežto u T-mobile jí seženete za cca 299kč...:D
To je bordel,co?:D
PavelR. (2184)|29.6.2004 16:38
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="xp"]Pokud je to pravda, problém je na straně HTC...[/QUOTE]

Hmmmm... Tak to je zajimave. Samozrejme si netroufam tvrdit, jestli je to pravda nebo ne, ale faktem je, ze pro HTC je Eurotel jako single firma s "par prodanymi XDAcky" z hlediska podpory asi na poslednim miste... [/QUOTE]

... já se obávám, že to bude ještě o něco složitější neboť Eurotel ohledně EP2 nekomunikuje přímo s HTC ...

PavelR.
madamare (167)|29.6.2004 17:34
Ja neviem ako je to u Vás ale na Slovensku má Eurotel podobné výhovorky a príslušenstvo žiadne . bývam v Prievidzi a tu je firma Sunteq a tá je dovozcom origoš príslušenstva HTC a majú všetko na sklade.Akurát majú nekresťanské ceny. Tak napríklad dať za nabíjačku do auta cca 1200,-Sk sa mi zdá strašne veľa. Podľa toho usudzujem že ET len nechce príslušenstvo dovážať.
madamare (167)|29.6.2004 17:41
Príslušenstvo aj s cenami;)
Wuffi (1599)|29.6.2004 17:42
Hm mno a je moc velky problem nechat si to dovezt treba z nemecka? Urcite tam nekdo jezdi, cenove to mozna bude vyhodnejsi nez v CR. Vybraly by se penize a koupil by se prislusny pocet kusu, kdyz tam nekdo bude sluzebne ci za jinym ucelem a nepojede specialne pro to, usetri se na pohonnych hmotach. Ano, melo by to byt tak ze dojdete do znackove prodejny, reknete "DP2 baterku prosim", vysolite 1600+DPH a dostanete balicek s baterkou, ale co se da delat...
PavelR. (2184)|29.6.2004 18:12
[QUOTE="Marek Madaj"]Ja neviem ako je to u Vás ale na Slovensku má Eurotel podobné výhovorky a príslušenstvo žiadne .[/QUOTE]

... rovněž si myslím, že spíše než neschopnost dodavatele (ať ji je to přímo HTC či např. prostředníka jako je Dangaard) je nedostatek příslušenství k XDA2/MDA2 v CZ a SK zaviněna neochotou operátora toto zboží dovést ...

PavelR.
Wuffi (1599)|29.6.2004 18:56
Ale ET si primo zarizeni nedovazi... :?:
null (0)|29.6.2004 19:15
tak ze jestli to chapu dobre kdyz dojdu do eurotelu pro baterii do MDA (XDA) tak ji nedostanu a budu cekat xxx mesicu jo:mad:
Miloš Strouhal (3997)|29.6.2004 19:30
..jo,jo..přesně tak!:D
..kupříkladu já čekal na nabíječku do auta pro MDA1 cca dva až tři měsíce,až jsem to vzdal,a koupil si MDA2...:D ;)